Zespół Weselny Sugar Band
Łowiecka 64-100 Leszno
Array bartloseo@protonmail.com

Zespół Weselny Sugar Band

Adres i dane kontaktowe
Łowiecka
64-100 Leszno
Wielkopolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.sugarband.com.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Sugar Band to zespół muzyczny z ogromną pasją do tworzenia i wykonywania muzyki. Skład zespołu to: Przemek, gitarzysta, dj oraz nasz specjalista od aranżacji, Krzysztof, mistrz trąbki i instrumentów klawiszowych, Monika, wokalistka zespołu, której miłością jest śpiewanie oraz Zbyszek, saksofonista zachwycający się muzyką jazzową. Razem tworzą wspaniały zespół, który zapewni Państwu najlepszą oprawę muzyczną i świetną zabawę. Zespół dysponuje profesjonalnym sprzętem, co stanowi gwarancje najepszej jakości dzwięku i oświetlenia. 

Sugar Band występuje głównie na terenie województwa Wielkopolskiego, ale na życzenie klienta może zająć się oprawą muzyczną także w innych regionach Polski. Na stronie internetowej zespołu mogą Pańśtwo zapoznać się z umiejetnościami i kompozycjami tego utalentowanego kwartetu. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Kontakt Tel.
Sobota Kontakt Tel.
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę