Zespół Weselny Pegaz
Aleja Matki Bożej Fatimskiej 33-100 Tarnów
Array bartloseo@protonmail.com

Zespół Weselny Pegaz

Adres i dane kontaktowe
Aleja Matki Bożej Fatimskiej
33-100 Tarnów
Małopolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.pegazonline.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Długoletnie doświadczenie sprawiło, że rozumiemy się bez słów. Jednakże, wciąż, każde wydarzenie traktujemy jako wyzwanie, któremu chcemy jak najlepiej sprostać. Gdy widzimy, że goście weselni świetnie bawią się przy naszej muzyce, dostarcza nam to niezwykłej energii i motywuje do dalszej pracy. W skład Zespołu Weselnego Pegaz wchodzi sześć osób. Wokalstka Benia, saksofonista i wokalista Janusz, saksofonista i wokalista Jurek, klawiszowiec Antek, gitarzysta basowy Waldek oraz perkusista Wojtek. 

Zrobimy wszystko, aby zapewnić uśmiech na Państwa twarzach. Właśnie po to istnieje nasz Zespół Weselny Pegaz. W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Żadnego zapytania nie pozostawimy bez odpowiedzi. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Telefonicznie
Sobota Telefonicznie
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę