Zespół weselny Haliśka Band
Olimpijska 4 94-043 Łódź
Array bartloseo@protonmail.com

Zespół weselny Haliśka Band

Adres i dane kontaktowe
Olimpijska 4
94-043 Łódź
Łódzkie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://haliskaband.republika.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
5/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Zespół weselny Haliśka Band tworzą: 

- Haliśka, nasza doświadczona wokalistka, która w swojej karierze współpracowała z wieloma znanymi zespołami i muzykami.- Marek, instrumenty klawiszowe, gitara oraz wokal. Utalentowany kompozytor. - Tomasz, perkusista z dużym doświadczeniem i umiejętnością wybijania skocznych, weselnych rytmów.- Grzegorz, zawodowy muzyk, saksofonista oraz prawdziwy showman.

Naszym zadaniem jest zapewnić Państwu wspaniałą atmosferę na parkiecie. Zadbamy nie tylko o fantastyczną oprawę muzyczną, ale także o poprowadzenie całej imprezy w uwzględnieniem wszelkich zabaw i konkursów weselnych oraz oczepin. Gramy na terenie całej Polski! Na naszej stronie internetowej mogą Państwo sprawdzić próbkę możliwości zespołu weselnego Haliśka Band! Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8 - 23
Sobota 12 - 23
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

 • Karolina i Piotr

  Zespół Haliśka Band był najlepszym wyborem jaki poczyniliśmy w trakcie przygotowań do wesela. Absolutnie nie mamy się do czego przyczepić. Wszystko było dokładnie tak jak sobie zaplanowaliśmy. Wszystko co uzgodniliśmy przed weselem było zrealizowane. W trakcie wesela zespół znakomicie synchronizował się z kuchnią, żeby nie było przerw za długich. Ogólnie przerwy mają bardzo krótkie, bardzo dużo i świetnie grają i śpiewają, a do tego repertuar mają niesamowity, wielu gości się dziwiło, że mogło usłyszeć takie utwory na weselu. Zespół Haliśka Band spisał się na 1000% !!!

  Ocena ogółem:
  Obsługa:
  Lokalizacja:
  Serwis i usługi:
  Promocje i rabaty:
Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)