Zespół muzyczny Na Walizkach
Poznań Poznań
Array bartloseo@protonmail.com

Zespół muzyczny Na Walizkach

Adres i dane kontaktowe
Poznań
Poznań
Wielkopolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.zespol-nawalizkach.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Zespół Muzyczny Na Walizkach powstał w roku 2008. Od tego czasu nabraliśmy ogromnego doświadczenie w tworzeniu niezwykłej oprawy muzycznej na każdym weselu. Oczywiście po za znakomitą muzyką zapewnimy także konferansjerkę na najwyższym poziomie. Lubimy dzielić się energią z goścmi weselnymi, którzy tańczą na parkiecie. Zależy nam na tym, aby wszyscy poczuli tą radosną atmosferę i bawili się wspaniale. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który zapewnia najwyższą jakość dźwięku. 

Zespół Na Walizkach gra na terenie całego kraju. Już dziś zachęcamy Cię do kontaktu telefonicznego, abyśmy mogli zarezerowwać dla Ciebie termin. Przygotujemy repertuar zgodnie z Twoim życzeniem. Na naszej stronie internetowej możesz się także zapoznać z próbką naszych możliwości. Pozdrawiamy! 

Wideo

 Odtwórz film, wybierając z listy:

  • 1 video - kliknij i zobacz

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Kontakt Tel.
Sobota Kontakt Tel.
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę