Zespół muzyczny Akant
Akacjowa 6 66-400 Gorzów Wielkopolski
Array bartloseo@protonmail.com

Zespół muzyczny Akant

Adres i dane kontaktowe
Akacjowa 6
66-400 Gorzów Wielkopolski
Lubuskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.akant.dit.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Zespół muzyczny Akant pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego i od kilku lat gwarantuje udaną zabawę na każdym weselu. Największym atutem grupy jest bardzo wszechstronny repertuar pośród którego znajdują się utwory dla miłośników wszystkich gatunków muzycznych. Akant używa następujących instrumentrów muzycznych: Gitara elektryczna, gitara basowa, trąbka, akordeon, skrzypce, instrumenty klawiszowe, a także perkusja. Główny cel zespołu zawsze pozostaje niezmienny: Sprawić, aby wszyscy goście poczuli klimat hucznej zabawy weselnej. 

Zespół dysponuje profesjonalnym sprzętem zapewniającym najwyzszą jakość oprawy muzycznej oraz oświetlenia. Po za wspaniałą muzyką, zespół zadba również o ciekawe prowadzenie zabawy weselnej, konkursy dla publiczności, a także inne atrakcje. Zespół Akant występuje na terytorium zachodniej Polski. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Próbkę naszych możliwości można znaleźć na stronie internetowej zespołu. Serdecznie pozdrawiamy!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Kontakt Tel.
Sobota zamknięte
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę