Zespół Aveiro
Kolejowa 23D 22-100 Chełm
Array info@aveiro.pl

Zespół Aveiro

Adres i dane kontaktowe
Kolejowa 23D
22-100 Chełm
Lubelskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.aveiro.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Zespół Aveiro składa się z czterech osób: Daniel (akordeon, instrumenty klawiszowe, a także wodzirej i mistrz ceremonii), Marta (wokalistka i wodzireja), Paweł (gitarzysta, wokalista) oraz Darek (perkusista). Wszyscy jesteśmy osobomami, w których tkwi ogromna energia, którą chcemy spożytkować na granie Państwu wspaniałej muzyki. 

Nasz repertuar jest dostosowany w zależności od oczekiwań naszych klientów. To Państwo decydują jak poprowadzimy impreze i jaki klimat będziemy starać się zbudować. Nie jesteśmy tylko zespołem weselnym, który izoluje sie od gości spędzająć czas na scenę. Staramy się prowadzić całą imprezę, wychodzić do wszystkich gości i pytać o ich wrażenia, oraz życzenia co do następnych piosenek. Próbkę naszych możliwości można znaleźć na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy, zespół Aveiro!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9 - 21
Sobota 9 - 21
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę