Zamek w Gniewnie
Zamkowa 3 83-140 Gniew
Array sprzedaz@zamek-gniew.pl

Zamek w Gniewnie

Adres i dane kontaktowe
Zamkowa 3
83-140 Gniew
Pomorskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.zamek-gniew.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Zamek Gniew zajmuje się zarówno organizacją uroczystości weselnej, jak również ceremonią ślubną, którą można zamówić w krzyżackiej kaplicy wewnątrz zamku, lecz także w plenerze na terenach zielonych okalających zamek. To prawdziwie szlacheckie święto na zamku Gniew musi być uczczone z odpowiedni majestatem.

Parę Młodą przywita kasztelan zamkowy, a na jego znak salwa armatnia oznajmi rozpoczęcie uroczystości. Na naszym weselu zdarzyć się może również, że rycerz przybyły do zamku może próbować porwać Pannę Młodą. Jednakże nie obwiaj się cny mężu, zaopatrzymy Cię w oręż dzięki czemu obronisz wybrankę swojego serca.

Wesele na Zamku Gniew to tradycja i historyczne zwyczaje. To również fantastyczna kuchnia pomorska oraz szlacheczka uczta, która zachwyci wszystkich gości. Na spoczynek zapraszamy do naszych zamkowych komnat, które jednakże są wyposażone dużo nowocześniej niż w zamierzchłych czasach rycerstwa. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8 - 22
Sobota 8 - 22
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę