Zamek w Baranowie Sandomierskim
Zamkowa 22 39-450 Baranów Sandomierski
Array bartloseo@protonmail.com

Zamek w Baranowie Sandomierskim

Adres i dane kontaktowe
Zamkowa 22
39-450 Baranów Sandomierski
Podkarpackie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: https://www.baranow.com.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Zamek w Baranowie Sandomierskim nie jest typowym miejscem na organizacje wesela. Oczywiście gwarantujemy Państwu przestronną salę biesiadną, parkiet taneczny oraz wspaniałą, staropolską kuchnię. Jednakże tutaj, znajdą Państwo coś jeszcze, czego nie uświadczy się w innych miejscach. W tym XVI-wiecznym zamku oferujemy zaślubiny w zamkowej kaplicy, staropolskie powitanie oraz wspaniałe atrakcje rodem z historycznych dziejów.

Straż zamkowa pilnująca wejścia, salwy armatnie oznajmiające, że Państwo Młodzi znajdują się na zamku, pokaz staropolskich tanrów, pokazy walk oraz konkursy z nagrodami dla gośći. To i wiele innych staropolskich atrakcji zapewnimy Państwu w Zamku w Baranowie Sandomierskim. Zorganizujemy także komfortowy nocleg dla gości w zamkowych izbach. Jeżeli marzą Państwo o historycznym weselu, nasza oferta jest dla Was wprost stworzona!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 12 - 22
Sobota 12 - 22
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę