Żabi Dwór
Radwanów 36 67-120 Kożuchów
Array info@zabidwor.pl

Żabi Dwór

Adres i dane kontaktowe
Radwanów 36
67-120 Kożuchów
Lubuskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.zabidwor.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Żabi Dwór położony jest w Radwanowie kilkanaście kilometrów od Zielonej Góry. Ośrodek otacza ogromny park i kolorowe ogrody, które z całą pewnością przypadną do gustu gościom chcacym udać się na krótki spacer. Wnętrze zapewni Państwu przestronną salę weselną dla 150 osób z dużym parkietem do tańca.

Oferujemy staropolskie przywitanie, kunsztowną, tradycyjną kuchnię, a także wiele dodatkowych atrakcji, które możemy zapewnić dzięki współpracy z naszymi partnerami. Zorganizujemy pokaz sztucznych ogni, przejażdżki bryczką, wszystko w zależności od oczekiwań naszych klientów. 

Żabi Dwór to wyjątkowe miejsce, w którym wszyscy goście poczują się odprężęni i radośni. Zrobimy wszystko aby był to najwspanialszy dzień w Waszym życiu. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 6 - 24
Sobota 6 - 24
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę