Dodano 2017-08-14 (komentarzy 0)

Z dala od miejskiego zgiełku – wesele na łonie natury

Wróć do listy artykułów

Zabawa do białego rana. Dużo wytrawnego jedzenia na stole. Jednak wiele osób pragnie by chociaż na chwilę wyjść i zaczerpnąć świeżego powietrza. Wesele to nie tylko uroczystość, na której wszyscy świętują i cieszą się z Parą Młodą. To też moment odpoczynku, relaksu, chwila wytchnienia od codziennych spraw i problemów.

A idealny sposób na odpoczynek to także możliwość spędzania chwili czasu na łonie natury. W pięknej okolicy dookoła lasów, czasami nad jeziorem. Na całonocnym weselu każdy znajdzie chwilę by wyjść na zewnątrz i delektować się tym sielankowym widokiem.

To też wspaniała okazja dla par, które w końcu mogą spędzić dużo czasu razem w nowej okolicy. Mogą udać się na romantyczny spacer, czy siąść w jakimś urokliwym miejscu i porozmawiać na temat swojej przyszłości. Bo bardzo wiele osób nie związanych małżeństwem, zwłaszcza kobiety, w trakcie ślubu czują lekkie uczucie zazdrości i zastanawiają się kiedy to one będą tam na miejscu Panny Młodej w pięknej białej sukni. A standardowa zabawa każdego wesela? Łapanie bukietu świeżo upieczonej mężatki. Kobiety podchodzą do tego bardzo poważnie.

Dlatego też, wybierając odpowiednie miejsce na wesele zawsze warto zastanowić się nad wybraniem właśnie takiego domu weselnego położnego nieco na uboczu. W ciszy, w pięknej okolicy. By wszyscy goście mogli się nie tylko świetnie bawić, ale także odpocząć. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę