Dodano 2017-06-29 (komentarzy 0)

Ślub - dzień, w którym dwoje ludzi zostaje związanych przysięgą małżeńską, zobowiązując się do polegania na sobie zarówno w chwilach szczęścia, smutku, wielkich i małych radości, ale też w czasach próby. Na kilka miesięcy przed tym wielkim wydarzeniem czas wypełniony jest planami, przygotowaniami, zamówieniami, tysiącami drobnych decyzji, które z pozoru nie mają znaczenia, jednak w najważniejszym dniu mogą okazać się początkiem lawiny niepowodzeń. Dlatego każdy szczegół jest starannie przemyślany, organizacja dopięta na ostatni guzik, aby myśli państwa młodych mogły krążyć wokół wspólnego życia, jakie na nich czeka po wypowiedzeniu magicznego słowa Tak.

Fotografie ślubne są jednym z istotnych elementów, o jakie należy zadbać. Utrwalanie tych wyjątkowych chwil jest równie ważne, jak ich przeżycie w najlepszy możliwy sposób. To właśnie zdjęcia ogląda się po latach, opowiadając rodzinie oraz znajomym o myślach i przeżyciach towarzyszących uczestnikom. Aby nadać im nuty niepowtarzalności oraz jedynego w swoim rodzaju uroku, kluczowym wyborem są plenery ślubne.

Gdy za oknem zawierucha

W cień odchodzą sztuczne plenery ślubne na tle ściany studia fotograficznego. Minęły czasy, kiedy jedyną - i często najtańszą - opcją były zdjęcia w zamkniętych pomieszczeniach, jedynie naśladujące klimat prawdziwych miejsc. Obecnie liczy się naturalność - uchwycenie momentu, kiedy ćwierkają ptaki o wschodzie, kiedy delikatna bryza rozwiewa włosy, poranna mżawka wciąż wypełnia leśne powietrze a w tle słychać szum fal. Na pierwszym miejscu młodzi stawiają autentyczność tożsamą z ich uczuciem - szczerym i bezgranicznym.

Przyszli małżonkowie powinni dokładnie przemyśleć swój wybór. Pomocne może okazać się rozważenie popularnych opcji zaprezentowanych poniżej.

Magia pierwszych razów

Miejsce, w którym zostanie wykonana fotografia plenerowa powinno mieć szczególne znaczenie dla obojga. Podczas podejmowania decyzji warto zastanowić się nad chwilami, gdzie miało miejsce: pierwsze spotkanie, randka, pocałunek. Albo gdzie doszło do oświadczyn czy podjęcia pierwszej wspólnej decyzji mającej wpływ na dalsze życie razem. Te wyjątkowe, czasami przypadkowe wybory, z którymi związane są silne emocje, są tymi, które wspomina się najczęściej opowiadając anegdotki o zabawnych nieporozumieniach czy istotnych przełomach w związku.

Widziani oczami innych

Jeżeli przyszłym małżonkom trudno podjąć decyzję, można skonsultować się z bliskimi lub znajomymi, którzy wcześniej znaleźli się w podobnej sytuacji. Warto również zapytać o miejsca, które oni kojarzą z młodą parą - częste spotkania albo wypady urlopowe. Może to być też warsztat samochodowy, w którym doszło do pierwszej poważnej sprzeczki, pomost nad jeziorem należący do rodziny, na którym doszło do złożenia obietnicy bądź wyznania ważnego sekretu. Może to plaża, na której para spędziła najlepsze, wspólne wakacje. Wiele z tych sugestii może zaskoczyć, jednak warto je rozważyć, aby wybrane plenery ślubne jak najlepiej oddawały charakter związku państwa młodych.

Urok wschodów słońca

Równie istotne jak miejsce, jest także pora dnia. Jeżeli to możliwe, warto skonsultować z fotografem, czy istnieje szansa wykonania sesji zdjęciowej o wschodzie bądź zachodzie słońca. Niekiedy właśnie te momenty dnia mają najwięcej uroku. Nie należy także zrażać się pochmurną pogodą, ponieważ - mimo melancholijnego nastroju - deszcz potrafi nadać niepowtarzalnego klimatu fotografiom. Słoneczne, pełne światła i ciepła pamiątki mogą odznacza się pięknem, jednak chwila, kiedy przez chmury przebijają się promienie słońca sprawia niezapomniane wrażenie, czasami znacznie silniejsze niż sylwetki pary na tle błękitnego nieba. Wybór pory dnia może odzwierciedlać siłę i charakter więzi łączącej zakochanych, która niekoniecznie musi być jednoznaczna z pogodnym nastrojem letniego dnia.

To, w jaki sposób dzień ten będzie prezentowany przez zdjęcia ślubne, będzie miało decydujący wpływ na to, jak zostanie on zapamiętany. Warto więc dołożyć wszelkich starań, aby wspomnienia te kojarzyły się jak najlepiej.

 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę