Dodano 2017-08-30 (komentarzy 0)

Wrześniowe wesela nadchodzą!

Wróć do listy artykułów

Przed nami ostatni już ulubiony miesiąc wybierany na termin ślubu przez wiele Młodych Par. Jest to końcówka lata i wkraczanie w jesienną słotę, która nie jest optymalną porą do hucznej zabawy weselnej. Jednakże, wrzesień, to zupełnie co innego!

Mamy ciepłe temperatury, stosunkowo długi dzień, a także idąc przesądem ślubnym, literkę „R” w nazwie miesiąca, która zwiastuje Młodej Parze pomyślność. Jest to ostatni miesiąc, w którym odbywa się największa liczba ślubów. Okres ten zaczyna się pod koniec kwietnia i trwa do końca września. Choć w października również mamy całkiem sporą ilość ślubów, to jest ona nieporównywalnie niższa od miesięcy letnich.

Oczywiście wesele na jesień również może mieć swój niezwykły urok. W końcu Polska słynie z bardzo pięknej, złotej jesieni. Tyle tylko, że w tym okresie roku pogoda jest zupełnie nieprzewidywalna. Wybieranie października to jak gra w ruletkę. Być może dopisze nam piękne słońce i blask złotych liści tworzących piąkną scenerię, w której zaplanowana może zostać niezwykła sesja ślubna w plenerze. Jednakże, możemy mieć pecha, a w zaplanowany przez nas dzień pogoda będzie ponura, senna i męcząca.

Osoby odpowiedzialne za odpowiednią oprawę muzyczną oraz konferansjerkę w trakcie wesela, zgodnie twierdzą, że to najgorsza możliwa pogoda, kiedy ciężko zachęcić gości do hucznej zabawy. Podobno lepsza jest już śnieżna, mroźna zima. Goście weselni podświadomie szukają okazji aby uciec od tych niskich temperatur, a to sprzyja wspaniałej biesiadzie i szalonym tańcom.

No cóż, wracając do wrześniowych wesel, na pewno mają one swój niepowtarzalny klimat. Choć pogoda potrafi płatać figle, babie lato to okres niezwykły. Jeżeli już we wrześniu staniecie na ślubnym kobiercu, albo jesteście zaproszeni jako goście, Modne Wesele życzy Wam wspaniałej, wrześniowej pogody i udanej zabawy! 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę