Winnica Dworska
Dworska 20 38-430 Miejsce Piastowe
Array bartloseo@protonmail.com

Winnica Dworska

Adres i dane kontaktowe
Dworska 20
38-430 Miejsce Piastowe
Podkarpackie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.winnicadworska.com/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Winnica Dworka znajduje się w Miejscu Piastowym nieopodal Krosna. To piękna okolica, która zapewni Państwu wyjątkowy spokój oraz możliwość odpoczynku i oderwania się od codziennych spraw. Wiemy, jak bardzo denerwujecie się Państwo przed tym wyjątkowym dniem, jak bardzo zależy Wam aby wszystko się udało! Winnica Dworka zrobi wszystko, aby Wasze Wesele było perfekcyjne, zapięte na ostatni guzik. 

Dysponujemy dwupoziomową, klimatyzowaną salą bankietową z antresolą i przeszkloną oranżerią. Nasz ośrodek zagwarantuje komfortową zabawę weselną dla 250 osób. Oferujemy wykwitne danie, przyjazną atmosferę oraz profesjonalną obsługę, która dyskretnie będzie dbać, aby nikomu niczego nie zabrakło. To wyjątkowe miejsce, w którym odbyło się już wiele wesel i innych uroczystości rodzinnych. Nasze doświadczenie z całą pewnością pomoże uświetnić te niesamowite chwile. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 22
Sobota 10 - 22
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę