Warownia Pszczyńskich Rycerzy
Bielska 50 43-200 Pszczyna
Array bartloseo@protonmail.com

Warownia Pszczyńskich Rycerzy

Adres i dane kontaktowe
Bielska 50
43-200 Pszczyna
Śląskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: https://warownia.com.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się ofertą weselną Warowni Pszczyńskich Rycerzy. Dysponujemy trzema salami weselnymi: Mieszczańską (40-90 osób), Rycerską (80-150 osób) oraz Książecą (70-130 osób). W naszym lokalu organizujemy zarówno klasyczne uroczystości weselne jak również tematyczne, baśniowe wesele rodem z czasów średniowiecznych. Gwarantujemy szereg atrakcji takich jaki: pokaz walk rycerskich, średniowieczne zabawy, pokazy ogniomistrzów.

Uroczysty charakter każdej imprezy zostanie odpowiednio zwieńczony wspaniałymi daniami kuchni staropolskiej, która zachwyca naszych gości i sprawia, że wracają do nas wielokrotnie by jeszcze raz spróbować dań w naszej restauracji. Warownia Pszczyńskich Rycerzy ma swój niezwykły i niepowtarzalny klimat, który czyni to miejsce idealnym na każde wesele. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a także do odwiedzin naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 12 - 21
Sobota 11 - 21
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę