VIP-LIMO Wynajem limuzyn
Juliusza Słowackiego 183 80-298 Gdańsk
Array info@vip-limo.pl

VIP-LIMO Wynajem limuzyn

Adres i dane kontaktowe
Juliusza Słowackiego 183
80-298 Gdańsk
Pomorskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.vip-limo.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Dzień ślubu to doniosła i dumna chwila, wszystko powinno być zapięte na ostatni guzik. Dlatego też, zarówno pod kościół / Urząd Stanu Cywilnego jak i lokal, w którym odbędzie się wesele, para młoda powinna zajechać w luksusowym i pięknym aucie. W tym dniu, nowożeńcy szczególnie zasługują na wszystko to co najlepsze. 

Firma Vip-Limo oferuje państwu wspaniałą limuzynę Lincoln Town Car. Jedna z najbardziej luksusowych i najbardziej rozpoznawalnych limuzyn w Stanach Zjednoczonych. Takimi pojazdami poruszały się wielkie gwiazdy zmierzające na rozdanie prestiżowych nagród. Limuzyna ma na wyposażeniu podświetlany barek, system nagłaśniający, telewizor oraz kolorowe oświetlenie LED. W trosce o komfort i prywatyność pary młodej, kabina w której podrózują pasażerowie jest odgrodzona szklaną, nieprzeźroczystą przegrodą. 

Z oferty Vip-Limo skorzystało już wiele osób chcących szczególnie uczcić ważny moment w swoim życiu. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się bliżej z ofertą firmy. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8 - 16
Sobota 8 - 16
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę