VIP-LIMO Wynajem limuzyn
Juliusza Słowackiego 183 80-298 Gdańsk
Array info@vip-limo.pl

VIP-LIMO Wynajem limuzyn

Adres i dane kontaktowe
Juliusza Słowackiego 183
80-298 Gdańsk
Pomorskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.vip-limo.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Dzień ślubu to doniosła i dumna chwila, wszystko powinno być zapięte na ostatni guzik. Dlatego też, zarówno pod kościół / Urząd Stanu Cywilnego jak i lokal, w którym odbędzie się wesele, para młoda powinna zajechać w luksusowym i pięknym aucie. W tym dniu, nowożeńcy szczególnie zasługują na wszystko to co najlepsze. 

Firma Vip-Limo oferuje państwu wspaniałą limuzynę Lincoln Town Car. Jedna z najbardziej luksusowych i najbardziej rozpoznawalnych limuzyn w Stanach Zjednoczonych. Takimi pojazdami poruszały się wielkie gwiazdy zmierzające na rozdanie prestiżowych nagród. Limuzyna ma na wyposażeniu podświetlany barek, system nagłaśniający, telewizor oraz kolorowe oświetlenie LED. W trosce o komfort i prywatyność pary młodej, kabina w której podrózują pasażerowie jest odgrodzona szklaną, nieprzeźroczystą przegrodą. 

Z oferty Vip-Limo skorzystało już wiele osób chcących szczególnie uczcić ważny moment w swoim życiu. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się bliżej z ofertą firmy. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8 - 16
Sobota 8 - 16
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)