Victoria - Dom Mody Ślubnej
Nowy Rynek 7/2 62-800 Kalisz
Array bartloseo@protonmail.com

Victoria - Dom Mody Ślubnej

Adres i dane kontaktowe
Nowy Rynek 7/2
62-800 Kalisz
Wielkopolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://viktoria.net.pl
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Przygotowania do ślubu zawsze są bardzo stresującym okresem gdy w krótkim czasie trzeba dopilnować wielu spraw. My pragniemy, aby nasze klienki w Domu Mody Ślubnej Victoria poczuły się komfortowo i miały świadomość, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Z przyjemnością pomagamy wybrać odpowiednią suknię ślubną oraz wszystkie dodatki. Dysponujemy szerokim asortymentem od producentów, którzy stawiają na najwyższą jakość wykonania. 

Dom Mody Ślubnej Victoria znajduje się w Kaliszu przy ulicy Nowy Rynek 7/2 (nr tel. 609-772-173). Drugi z naszych salonów mieści się Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Wolności 33 (nr tel. 62 591 79 39). Uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, tak abyśmy mogli zarezerwować dla Ciebie odpowiednią ilość czasu. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę