Suknie Ślubne Eurostyl
Rynek 19 33-300 Nowy Sącz
Array bartloseo@protonmail.com

Suknie Ślubne Eurostyl

Adres i dane kontaktowe
Rynek 19
33-300 Nowy Sącz
Małopolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.eurostylsuknie.com.pl
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych Salonów Eurostyl, które mieszczą się w Nowym Sączym przy ulicy Dunajewskiego 1 oraz Rynek 19. Dysponujemy bogatą kolekcją olśniewających sukni ślubnych, spośród których każda kobieta znajdzie coś wyjątkowego i wspaniałego co doskonale skomponuje się jej typem urody. Pragniemy, aby czas spędzony w naszych salonach przebiegał w przyjaznej i radosnej atmosferze. 

Do salonów Eurostyl zapraszamy od 9 do 17 w dni powszednie oraz od 9 do 13 w soboty. Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli zarezerwować dla Państwa odpowiednią ilość czasu. Numer do salonu przy ulicy Dunajewskiego: 603-499-993 oraz numer do salonu przy ulicy Rynek 19: 609-251-999.

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 13:00
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę