Suknie ślubne Anna Kara
Józefa Piłsudskiego 8/1 31-109 Kraków
Array bartloseo@protonmail.com

Suknie ślubne Anna Kara

Adres i dane kontaktowe
Józefa Piłsudskiego 8/1
31-109 Kraków
Małopolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.annakara.com/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Salon Sukni Ślubnych Anna Kara jest zlokalizowany przy ulicy Józefa Piłsudskiego 8/1 w Krakowie. Dysponujemy bogatą ofertą najwspanialszych sukni ślubnych uszytych z najlepszej jakości materiałów zapewniających Pannie Młodej olśniewający wygląd oraz wygodę i komfort na niezapomnianej ceremonii zaślubin i na weselu. 

Chętnie poświęcimy nasz czas każdej klientce, która zaszczyci nas swoją obecnością w salonie i będzie chciała wybrać jedną z niezwykłych Sukni Ślubnych Anna Kara. Dobierzemy wszystkie dodatki, zadbamy o niezbędne poprawki. Zrobimy wszystko aby stworzyć oszałamiającą całość, tak aby Panna Młoda na swoim ślubie czuła się po prostu zjawiskowo. Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli poświęcić Ci jak najwięcej swojego czasu. W naszym salonie gościmy od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19, a także w soboty od 9 do 16.

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 11 - 19
Sobota 9 - 16
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę