Studiocam - Wideofilmowanie
Całe Województwo Warszawa
Array brak@brak.pl

Studiocam - Wideofilmowanie

Adres i dane kontaktowe
Całe Województwo
Warszawa
Mazowieckie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.studiocam.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Nasza firma zajmuje się produkcją reportaży ślubnych oraz tworzeniem pięknych filmów ślubnych, będących wspaniałą pamiątką na całe zycie. Nasi operatorzy to profesjonalni i wykwalifikowani kamerzyści posługujący się najlepszym sprzętem, kamerami vDSLR, gwarantującymi niezwykłą głębię ostrości, oraz najdokładniejsze odwozorowanie kolorów.

Wideofilmowanie Studiocam cechuje się również ogromnym profesjonalizmem i umiejętnością budowania wspaniałej atmosfery, a jednocześnie subtelnego nagrywania w najważniejszych momentach, kiedy na pierwszym planie znajdować się powinny tylko dwie osoby, Pan i Panna Młoda. 

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin naszej strony internetowej, gdzie będziecie mogli lepiej zapoznać się z naszą ofertą i obejrzeć więcej materiałów z naszego portfolio.  W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt, a chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Pozdrawiamy, Studiocam.

Wideo

 Odtwórz film, wybierając z listy:

  • 1 video - kliknij i zobacz

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Telefonicznie
Sobota Telefonicznie
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę