Studio Paparazzi Mieczysław Szmańda
Opolskie Opole
Array bartloseo@protonmail.com

Studio Paparazzi Mieczysław Szmańda

Adres i dane kontaktowe
Opolskie
Opole
cała polska
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.fotoslub.opole.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Fotografia to niezwykła dziedzina sztuki, która pozwala uwieczniać wspaniałe chwile oraz emocje, które na fotografii pozostaną ciągle żywe. Paparazzi Studio to niezwykła oferta dla wszystkich, którzy pragną, aby wyjątkowy dzień ślubu został w odpowiedni sposób udokumentowany na artystycznych zdjęciach, które będą wywoływać uśmiech ilekroć tylko ktoś postanowi do nich zajrzeć. To również pełen profesjonalizm fotografa, który dba o zbudowanie przyjaznej atmosfery, a jednocześnie sprawia, aby to Para Młodych zawsze była w centrum wydarzeń.

Paparazzi Studio z przyjemnością przygotuje dla Państwa niezwykły reportaż ślubny, w którym nie zabraknie ani jeden istotnej i pięknej chwili z tego wspaniałego dnia. Na stronie internetowej fotoslub.opole.pl znajdą Państwo galerię zdjęć, która najlepiej odwzorowuje duże umiejętności fotografa.

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Kontakt tel.
Sobota Kontakt tel.
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę