Studio Mody Ślubnej Kaprys
Św. Rocha 31 / 130 15-879 Białystok
Array brak@brak.pl

Studio Mody Ślubnej Kaprys

Adres i dane kontaktowe
Św. Rocha 31 / 130
15-879 Białystok
Podlaskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.kaprys.org.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Przygotowania do ślubu to wyjątkowy czas wielu organizacyjnych wyzwań, gdy wciąż trzeba podejmować ważne decyzję oraz wszystkie sprawy załatwiać na niewielkiej przestrzeni czasu. Dlatego też, w naszym Studio Mody Ślubnej Kaprys zrobimy wszystko, aby czas na chwilę zwolnił. Tak, abyście mogły poczuć się u nas wyjątkowo i komfortowo, a przede wszystkim pięknie. W swojej nowej weselnej kreacji ze wszystkimi dodatkami.

Oferujemy przyjazną i spokojną atmosferę oraz profesjonalną obsługę dzięki czemu wszystkie Panie wyjdą stąd odprężone i pewne, że ich wygląd we wspaniałym dniu Ślubu będzie czarujący i olśniewający. Studio Mody Ślubnej Kaprys znajduje się w Białymstoku przy ulicy Św. Rocha. Serdecznie zapraszamy w godzinach 10-17 od poniedziałku do piątku, a także od 10 do 14 w soboty.  

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 17
Sobota 10 - 14
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę