Strażnica Carska
Paary 130A 22-672 Susiec
Array biuro@carskastraznica.pl

Strażnica Carska

Adres i dane kontaktowe
Paary 130A
22-672 Susiec
Lubelskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.carskastraznica.pl
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą weselną. Strażnica Carska jest położona w Suścu, w malowniczej i cichej okolicy. Oto najważniejsze punkty z naszej oferty, które jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować:

  • Klimatyzowana sala przeznaczona dla 100 gości weselnych
  • Druga, oddzielona sala przeznaczona do zabawy i tańców, co zapewnia odpowiedni klimat do rodzinnych i przyjacielskich rozmów w sali konsumpcyjnej
  • Duży, przestronny ogród z możliwością zorganizowania grilla. Dookoła lasy gwarantujące spokojną, cichą atmosferę
  • Luksusowy pokój z wygodami dla Nowożeńców w prezencie
  • Parking dla zmotoryzowanych gośći
  • Doskonała kuchnia przygotowana zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów

To i wiele innych atrakcji gwarantuje Państwu Strażnica Carska. Zrobimy wszystko, aby wesele w naszym ośrodku było dla Państwa fantastycznie spędzonym czasem. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie organizacyjne. Pozdrawiamy!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 12:00 - do ostatnieg
Sobota 12:00 - do ostatnieg
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę