Dodano 2017-08-25 (komentarzy 0)

Słodkości na topie w modzie ślubnej

Wróć do listy artykułów

Nieodzownym elementem każdego wesela musi być zawsze degustacja imponującego tortu weselnego. To słodka chwila, która najbardziej cieszy oczywiście najmłodszych gości. Jednakże w aktualnych trendach ślubnych pojawiło się większe zapotrzebowanie na słodycze, a wszystko za sprawą Candy baru.

Do atrakcji kulinarnych na weselu często należy stół wiejski, stół szwedzki, stół z przysmakami regionalnymi. Teraz do tego grona coraz częściej dołącza Candy bar, czyli stół z pięknie podanymi słodyczami. Mamy tu wszelkie ciasta, ciasteczka, cukierki, a wszystko zachowane w pięknej aranżacji nawiązującej do charakteru uroczystości.

O ile przy wiejskim stole zawsze najczęściej widywanym gronem gości byli panowie, którzy chcieli skosztować wyśmienitych, wiejskich mięs, o tyle przy stole ze słodyczami częściej spotkamy panie, a także, co oczywiste, sporą gromadkę dzieci, dla których jest to wspaniała atrakcja, podobnie jak czekoladowa fontanna.

Dekoracja stołu ze słodkościami powinna być dopełnieniem aranżacji całej sali. Natomiast jego zawartość to już kwestia otwarta. Kto co lubi. Torty, ciasta i ciasteczka, cukierki, żelki, czekoladki, a do tego oczywiście coś do popicia. Czyli słodkie soki i napoje. To miejsce z pewnością będzie przyciągać uwagę wszystkich gości, choć niektórzy początkowo na pewno będą wzbraniać się przed podejściem do tego słodkiego kącika. Bo przecież to miejsce dla dzieci, a dorośli na weselu mają inne atrakcje.

Nic z tych rzeczy, wesele to uroczystość pełna radości, swobody, zabawowego szaleństwa. To okazja jak nigdy by dorośli znów mogli poczuć się dziećmi. By beztrosko tańczyć, bawić się… i jeść przepyszne słodycze. W ten wyjątkowy dzień można sobie pozwolić na znacznie więcej!

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)