Salon Sukien Ślubnych Lorena
Raszkowska 27 63-410 Ostrów Wielkopolski
Array bartloseo@protonmail.com

Salon Sukien Ślubnych Lorena

Adres i dane kontaktowe
Raszkowska 27
63-410 Ostrów Wielkopolski
Wielkopolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: https://suknielorena.pl
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Wiemy jak bardzo denerwujesz się tym wyjątkowym dniem. Chcesz aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Pragniesz wyglądać pięknie i olśniewająco gdy staniesz na ślubnym kobiercu ze swoim wybrankiem. Salon Sukien Ślubnych Lorena chętnie pomoże wybrać Ci przepięną kreację, w której poczujesz się wyjątkowo. Stawiamy wyłącznie na marki, które korzystają z najlepszych materiałów zapewniających niesamowity wygląd sukni, ale także odpowiedni komfort. 

Chętnie pomożemy wybrać Ci tą jedyną, wyjątkową suknię, dzięki której będziesz na swoim ślubie emanować zachwycającym pięknem. Zapraszamy do naszego salonu Lorena mieszczącego się w Ostrosiwe Wielkopolskim przy ulicy Raszkowskiej 27 w godzinach 10-18 w dni powszednie oraz w soboty od 10-14. 

Zapraszamy także do dwóch innych salonów Lorena: W Ostrzeszowie przy ulicy Kolejowej 3 (nr tel: 609 943 286) oraz w Kępnie przy Warszawskiej 32 (nr tel: 726 266 646). Te salony są czynne w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku oraz od 9 do 13 w soboty. Serdecznie pozdrawiamy!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 18
Sobota 10 - 14
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)