Salon Ślubny Venus
Piotrkowska 287 93-004 Łódź
Array bartloseo@protonmail.com

Salon Ślubny Venus

Adres i dane kontaktowe
Piotrkowska 287
93-004 Łódź
Łódzkie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://suknie-venus.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Nasza firma ślubna oferuje Ci wspaniałe suknie ślubne, które zapewnią Ci przepiękny wygląd oraz pełny komfort. To bardzo ważne, abyś na ślubnym kobiercu czuła się pewna siebie i nieskrępowana poprzez źle dobraną suknie. Tylko wtedy będziesz emanować niespotykanym pięknem. Do sukni ślubnej pomożemy Ci dobrać wszystkie niezbędne dodatki projektowane przez nasze modystki. Zrobiym wszystko, aby czas spędzony w naszym salonie był dla Ciebie miły i szczęśliwy.

Salon Ślubny Venus mieści się w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 287. Zapraszamy w dni powszednie od godziny 10 do 18, a także w soboty w godzinach 10-14. Uprzejmnie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, abyśmy mogli zapewnić Ci pełen komfort czasowy. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 18
Sobota 10 - 14
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę