Salon Ślubny Monia
Marii Konopnickiej 10 16-400 Suwałki
Array salonmonia@wp.pl

Salon Ślubny Monia

Adres i dane kontaktowe
Marii Konopnickiej 10
16-400 Suwałki
Podlaskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.monia.suwalki.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Salon Ślubny Monia od wielu lat świadczy komplekowe obsługi związane z przygotowaniami do ślubu. Dzięki naszej miłej i profesjonalnej obsłudze Panna Młoda wybierze tu olśniewającą suknie ślubną wraz ze wszystkimi niezbędnymi dodatkami. Pan Młody znadzie tu elegancki, szykowny garnitur. Wspólnie wybierzecie natomiast obrączki, które już niedługo staną się symbolem Waszej wiecznej miłości.

Nasz Salon Ślubny Monia umożliwia Wam także wynajęcie wyjątkowego auta ślubnego marki Cadillac, które w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze zawiezie Was do kośćioła lub urzędu stanu cywilnego, a następnie na Wasze guczne wesele. Serdecznie zapraszamy do naszego lokalu przy ulicy Marii Konopnickiej w Suwałkach od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00, a także w soboty od 10:00 do 14:00.

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 18
Sobota 10 - 14
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę