Salon Ślubny Celebrity
Jedności Narodowej 150A 50-302 Wrocław
Array salon@celebrity.wroclaw.pl

Salon Ślubny Celebrity

Adres i dane kontaktowe
Jedności Narodowej 150A
50-302 Wrocław
Dolnośląskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.celebrity.wroclaw.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Salon Ślubny Celebrity to miejsce, w którym kazda Panna Młoda znajdzie suknie ślubną, która jest spełnieniem jej wszystkich marzeń i oczekiwań. Dysponujemy bardzo bogatą ofertę ekluzywnych sukni od producentów z najwyższej półki. Jednakże, nawet jeśli wśród tak bogatej kolekcji nie znajdziesz sukni, która w pełni odpowiadałaby Twoim oczekiwaniom, nasz salon ślubny udostępnia Ci narzędzie, dzięki któremu łatwo zaprojektujesz swoją własną suknię, która już od samego początku będzie miała pierwiastek Twojej osoby.

Jeżeli pragniesz, abyśmy pomogli Ci wybrać lub zaprojektować odpowiednią suknię, zadzwoń do nas, a umówimy się na konkretny termin, tak aby zapewnić Ci dużo czasu i jak najlepiej móc świadczyć nasze usługi. Zapraszamy Cię także do naszego Salonu Ślubnego Celebrity mieszczącego się przy ulicy Jedności Narodowej 150A we Wrocławiu. Salon jest czynny w godzinach 10-18 w dni powszednie, oraz 10-14 w soboty. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 18
Sobota 10 - 14
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę