Sala Weselna w Jaktorowie
Gen.Skokowskiego 101 96-313 Jaktorów-Kolonia
Array bartloseo@protonmail.com

Sala Weselna w Jaktorowie

Adres i dane kontaktowe
Gen.Skokowskiego 101
96-313 Jaktorów-Kolonia
Mazowieckie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.2a.pl/~adamp/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej Sali Weselnej w Jaktorowie. Nowoczesne wnętrze z klimatyzacją zapewni wygodne warunku dla 200 osób. Na zewnątrz znajduje się przestronny ogród, idealny do złapania oddechu po kilku szybkich tańcach. Zapewniamy Państwu doskonałą kuchnię o nietuzinkowym smaku, która znajdzie uznanie w oczach gości. Nasza profesjonalna obsługa sprawi, że poczują się Państwo w pełni zrekalsowani i szczęśliwi. Mamy duże doświadczenie w branży weselnej, dlatego też, wiemy na co zawsze należy zwracać szczegółną uwagę. Za budynkiem znaduje się parking samochodowy.

Więcej informacji na temat Sali Weselnej w Jaktorowie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, a także pod numerem telefonu: 515-186-361. W razie wątpliwośći prosimy dzwonić! Chętnie odpowiemy na Państwa pytania!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 21
Sobota 10 - 21
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę