Sala Bankietowa Renoma
Rynek Zaborowski 16 64-100 Leszno
Array bartloseo@protonmail.com

Sala Bankietowa Renoma

Adres i dane kontaktowe
Rynek Zaborowski 16
64-100 Leszno
Wielkopolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.renoma-leszno.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Nazwa naszej Sali Bankietowej, Renoma, jest nazwą bardzo zobowiązującą. Klienci oczekują od nas wszystkiego co najlepsze, a my dokładamy wszelkich starań aby nie zawieść tych oczekiwań. Oferujemy Państwu pięknie wystrojoną salę dla 120 osób, dekoracje wybieramy razem z Państwem aby jak najlepiej zbudować klimat, którego oczekujecie. Zawsze dbamy o komfort każdego gościa i jego zadowolenie z każdej chwili spędzonej w naszej sali bankietowej. Renoma to także doskonała, przepyszna kuchnia, która zachwyca najbardziej wymagające kubki smakowe. 

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji. Codziennnie istnieje możliwość obejrzenia sali po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Z przyjemnością zaprezentujemy Renomę w pełnej krasie i przedstawimy Państwu szczegółową ofertę. Pozdrawiamy. 

Wideo

 Odtwórz film, wybierając z listy:

  • 1 video - kliknij i zobacz

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Kontakt tel.
Sobota Kontakt tel.
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę