Sala Bankietowa Czajka
Magazynowa 6 19-300 Ełk
Array biuro@salebankietowe.com

Sala Bankietowa Czajka

Adres i dane kontaktowe
Magazynowa 6
19-300 Ełk
Warmińsko-mazurskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.salebankietowe.com/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Sale Bankietowe Czajka istnieją od lat dwudziestych ubiegłego stulecia. To miejsce ma swoją niepowtarzalną przeszłość i biesiadny klimat. Oferowane przez nas sale są klimatyzowane oraz posiadają profesjonalne nagłośnienie, a także oświetlenie. 

Wspaniała sala bankietowa posiada jeszcze ceglane sklepienie, które nadaja temu miejscu nietuzinkowy klimat. To sprawia, że nie trzeba wielu dekoracji, aby to miejsce było stworzone pod niezapomnianą uroczystość weselną. 

Posiadamy także duży parking dla gości. Sale Bankiegowe Czajka mieszczą isę przy ulicy Magazynowej w Ełku. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego i mailowego, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9 - 20
Sobota 9 - 20
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę