Dodano 2017-08-03 (komentarzy 0)

Rola wodzireja na weselu

Wróć do listy artykułów

Rola wodzireja na weselu

Nie ma co ukrywać, gdzie polskie wesele tam i polska wódka, która z tej okazji jest polewana dosyć obficie. Problem wielu wesel? Wielu gości, którzy jeszcze przed północą zapadają na tajemniczą chorobę, która uniemożliwia im dalszą zabawę. A wcale tak nie musi być, to kwestia odpowiedniej atmosfery i doświadczonego wodzireja, który nie dopuści do tego, aby goście zbyt szybko odpali z wyśmienitej zabawy weselnej.

Przede wszystkim – przerwy na przekąskę

Wodzirej powinien pamiętać aby dawać gościom możliwość na powrót do stołu, gdzie po za wysokoprocentowym alkoholem będą mogli również coś zjeść. Domy weselne i restauracje dbają o to, aby na stole znalazły się posiłki, które szybko postawią na nogi zmęczonych gości. Największym błędem weselnym wielu gości jest…? Dużo picia i mało jedzenia. A każdy wie, że najwięcej na weselu dzieje się pod koniec! Dlatego… dbajcie o siebie i dużo jedzcie!

Dużo ruchu to najlepsze lekarstwo

Wesele służy temu by cieszyć się i bawić razem z młodą parą. Mamy zatem duży parkiet, na którym tańce trwają od początku wesela, aż do białego rana. A dodatkowo, wszelkie zabawy ślubne, które w swoim arsenale powinien mieć wprawny wodzirej. Takie zabawy pozwalają się integrować, a także nawiązywać nowe znajomości na weselu osobom, które z różnych przyczyn pojawiły się na zabawie bez partnera. A przecież w weselu chodzi o to, aby każdy mógł się dobrze bawić.

Jednakże nic na siłę

O tym część wodzirejów zapomina. Nie każdy jest z natury radosnym i towarzyskim człowiekiem, który uwielbia dobrą zabawę. Jeżeli ktoś woli zostać przy stole i nie chce wraz z tłumem bawić się parkiecie, należy uszanować jego decyzję. Nie ma nic gorszego na weselu jak zmuszanie kogoś do dobrej zabawy. To prawie zawsze kończy się niepowodzeniem. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)