Dodano 2017-08-03 (komentarzy 0)

Rola wodzireja na weselu

Wróć do listy artykułów

Rola wodzireja na weselu

Nie ma co ukrywać, gdzie polskie wesele tam i polska wódka, która z tej okazji jest polewana dosyć obficie. Problem wielu wesel? Wielu gości, którzy jeszcze przed północą zapadają na tajemniczą chorobę, która uniemożliwia im dalszą zabawę. A wcale tak nie musi być, to kwestia odpowiedniej atmosfery i doświadczonego wodzireja, który nie dopuści do tego, aby goście zbyt szybko odpali z wyśmienitej zabawy weselnej.

Przede wszystkim – przerwy na przekąskę

Wodzirej powinien pamiętać aby dawać gościom możliwość na powrót do stołu, gdzie po za wysokoprocentowym alkoholem będą mogli również coś zjeść. Domy weselne i restauracje dbają o to, aby na stole znalazły się posiłki, które szybko postawią na nogi zmęczonych gości. Największym błędem weselnym wielu gości jest…? Dużo picia i mało jedzenia. A każdy wie, że najwięcej na weselu dzieje się pod koniec! Dlatego… dbajcie o siebie i dużo jedzcie!

Dużo ruchu to najlepsze lekarstwo

Wesele służy temu by cieszyć się i bawić razem z młodą parą. Mamy zatem duży parkiet, na którym tańce trwają od początku wesela, aż do białego rana. A dodatkowo, wszelkie zabawy ślubne, które w swoim arsenale powinien mieć wprawny wodzirej. Takie zabawy pozwalają się integrować, a także nawiązywać nowe znajomości na weselu osobom, które z różnych przyczyn pojawiły się na zabawie bez partnera. A przecież w weselu chodzi o to, aby każdy mógł się dobrze bawić.

Jednakże nic na siłę

O tym część wodzirejów zapomina. Nie każdy jest z natury radosnym i towarzyskim człowiekiem, który uwielbia dobrą zabawę. Jeżeli ktoś woli zostać przy stole i nie chce wraz z tłumem bawić się parkiecie, należy uszanować jego decyzję. Nie ma nic gorszego na weselu jak zmuszanie kogoś do dobrej zabawy. To prawie zawsze kończy się niepowodzeniem. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę