Restauracja u Kroczka
Krakowska 316 39-208 Rzeszów
Array bartloseo@protonmail.com

Restauracja u Kroczka

Adres i dane kontaktowe
Krakowska 316
39-208 Rzeszów
Podkarpackie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.ukroczka.ipr.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Hotel u Kroczka położony jest na obrzeżach Rzeszowa co stanowi bardzo wygodną lokalizację dla wszystkich gości, którzy przybędę na Państwa wesele. Mamy przyjemność zaproponować Państwu przestronną i klimatyzowaną salę bankietową mogącą pomieścić w komfortowych warunkach nawet 250 oosób. 

Zawsze dbamy o elegancki i wytworny aranż sali, tak aby zbudować odpowiedni klimat do fantastycznej zabawy weselnej. Państwo Młodzi zostaną oczywiście powitani zgodnie z tradycją chlebem i solą. Dajemy Państwu gwarancję, że nasza profesjonalna obsługa będzie robić wszystko aby Wasze wesele było wspaniałe aż do ostatniej minuty. Zabawy i szalonych tańców do białego rana zabraknąć nie może, ponieważ dysponujemy bardzo dużą salą taneczną o powierzchni 90 metrów kwadratowych.

Także najmłodsi goście znajdą coś dla siebie w Hotelu u Kroczka. Nasz ogród jest wyposażony w altankę oraz plac zabaw. Serdecznie zapraszamy i prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia szczegółów spotkania. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8 - 22
Sobota 8 - 24
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę