Restauracja Lawendowy Ogród
Obwodnica Miejska 49-300 Brzeg
Array bartloseo@protonmail.com

Restauracja Lawendowy Ogród

Adres i dane kontaktowe
Obwodnica Miejska
49-300 Brzeg
Opolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.lawendowy-ogrod.com/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Lawendowy Ogród zaprasza Państwa do zapoznania się z naszą ofertą weselną. Dysponujemy przepiękną salą bankietową pachnącą lawendą oraz udekorowaną w fioletowe akcenty. To miejsce, które łączy weselną tradycję z nowoczesnymi trendami ślubnymi. Oferujemy Państwu znakomitą atmosferę do zabawy i szybkich tańców do rana. Jeżeli chodzi o kuchnię, wyznajemy zasadę Virginii Woolf, według której, ten kto nie je dobrze, nie może dobrze myśleć, kochać i spać. Dlatego serwujemy Państwu wyśmienite danie, które napewno dodadzą Państwu energii do dalszej zabawy.

Jednocześnie, mamy ofertę dla osób, które marzą o plenerowych zaślubinach. Organizujemy ceremonię ślubną w angielskim stylu, na naszym urokliwym ogródku z pachnącą lawendą. Mamy nadzieję, że chwile spędzone w Lawendowym Ogrodzie zostaną w Państwa pamięci jako niezwykłe i cudowne wspomnienia. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 22
Sobota 10 - 22
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę