Restauracja Kuźnia Kulturalna
Kostki Potockiego 24 02-952 Warszawa
Array bartloseo@protonmail.com

Restauracja Kuźnia Kulturalna

Adres i dane kontaktowe
Kostki Potockiego 24
02-952 Warszawa
Mazowieckie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.kuzniakulturalna.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Kuźnia Kulturalna jest częścią Zespołu Pałacowego Wilanów. Na tym terenie znajduje się klimatyczny i piękny Kościół św. Anny. W ciepłe wiosenne i letnie dni ceremonię ślubną można zaplanować również w plenerze na terenach zielonych Pałacu Wilanów. Przyjęcie weselne odbywa się natomiast w naszej Kuźni Kulturalnej. Z przyjemnością pomożemy Państwu zorganizować całe przedsięwzięcie i dołożmy wszelkich starań aby było ono niezwykłe i niezapomniane. Aby wszyscy goście długo wspominali ten wyjątkowy dzień Waszego ślubu. 

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółówą ofertę weselną Kuźni Kulturalnej. Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z przyjemnością powiemy więcej na temat tego wyjątkowego miejsca i uroczystości weselnych tu organizowanych. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 11 - 22
Sobota 11 - 22
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę