Restauracja Dolina Rospudy
Nadrzeczna 1 16-300 Augustów
Array poczta@dolina-rospudy.com.pl

Restauracja Dolina Rospudy

Adres i dane kontaktowe
Nadrzeczna 1
16-300 Augustów
Podlaskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.dolina-rospudy.com.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Restauracja Dolina Rospudy znajduje się w centrum Augustowa przy ulicy Nadrzecznej 1. Pomożemy Państwu zorganizować zarówno kameralny obiad weselny w rodzinnym gronie, jak także wielką, huczną imprezę do białego rana, na której świetnie bawić się będzie nawet 250 gości

Dysponujemy profesjonalną kadrą restruracyjno-bankietową, która na sali działa bardzo subtelnie i dba o pełne zadowolenie wszystkich klientów. Nasza sala zawsze lśni pięknymi dekoracjami, a także klimatycznym oświetleniem, które buduje radosny, weselny klimat. 

Przede wszystkim słyniemy oczywiście z wytrawnej, doskonałej kuchni, która zachwyca najbardziej wymagające osoby, które przyjeżdzają z wielu zakątków Polski aby spróbować naszych wyśmienitych dań. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie można znaleźć więcej informacji, a także galerię zdjęć. Do Państwa dyspozycji jesteśmy także w Restauracji Dolina Rospudy od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 20
Sobota 10 - 20
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę