Resort Pod Lasem
Opolska 22b 47-113 Kolonowskie
Array bartloseo@protonmail.com

Resort Pod Lasem

Adres i dane kontaktowe
Opolska 22b
47-113 Kolonowskie
Opolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.podlasem.eu/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Drodzy przyszli nowożeńcy! Chcemy Wam zaproponować organizację weselna w naszym urokliwym Resortem pod Lasem. Gwarantujemy Wam i wszystkim gościom niezwykłą atmosferę, profesjonalną obsługę oraz znakomity wystrój. W naszym pakiecie weselnym znajdziecie:

 • spersonalizowane menu z przepyszną kuchnią, która oczaruje gości
 • znakomity tort weselny, który uświetni Wasze przyjęcie
 • tradycyjne powitanie chlebem i solą oraz toast wzniesiony na Waszą cześć 
 • piękne, nietuzinkowe dekoracje ze świeżymi kwiatami na pierwszym tle
 • apartament dla nowożeńców w prezencie wraz ze śniadaniem do łóżka
 • zniżki za nocleg dla gości weselnych
 • duży i bezpłatny parking
 • Jeżeli będziecie mieć takie życzenie, w Resorcie pod Lasem zadbamy także o niezwykłą oprawę muzyczną, transport gości, pokaz barmański, a także opiekę animatora nad najmłodszymi gośćmi na Waszym weselu. Powierzcie nam swoje marzenia, a my je spełnimy!

  Galeria zdjęć

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek - Piątek 16 - 22
  Sobota 15 - 23
  Określ moją lokalizację
  Wyznacz trasę dojazdu

  Opinie o firmie

  Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

  Schowek (0)
   

  Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

  Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

  Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę