Ranczo Radzicz
Radzicz 2A 74-311 Różańsko
Array bartloseo@protonmail.com

Ranczo Radzicz

Adres i dane kontaktowe
Radzicz 2A
74-311 Różańsko
Zachodniopomorskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://ranczoradzicz.pl
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Mamy przyjemność zaprezenetować Państwu ofertę weselnę Rancza Radzicz, w którym dysponujemy przepiękną i przestronną salą dla 300 osób. W naszym ośodku gwarantujemy wiele, ciekawych atrakcji takich jak eventy barmańskie oraz fontanny czekolady. Dysponujemy obszerną bazą noclegową dla Państwa Młodych i gości. Na życzenie Pary Młodej w dniu ślubu udostępnimy także jedną z naszych limuzyn ślubnych lub bryczkę. 

Sami przygotowujemy dekoracje naszej sali weselnej, którą wcześniej konsultujemy z Państwem. Dbamy o znakomity catering, który sprosta oczekiwaniom wszystkich gości. Ranczo Radzicz to bardzo spokojne miejsce położone na łonie przyrody, gdzie można nie tylko fantastycznie się bawić, ale także odpocząć. Najmłodsi goście będą mieli dużo możliwości, ponieważ dysponujemy boiskiem piłkarskim oraz dużym placem zabaw. Zapraszamy na naszą stronę internetową, jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty. Serdecznie pozdrawiamy!

Wideo

 Odtwórz film, wybierając z listy:

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 24h/doba
Sobota 24h/doba
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę