Dodano 2017-08-03 (komentarzy 0)

Przetańczyć całą noc… Tylko w odpowiednich butach

Wróć do listy artykułów

Przetańczyć całą noc… Tylko w odpowiednich butach

To klasyczny błąd popełniany niestety dosyć często przez wiele kobiet. Wybór butów na wesele wyłącznie pod kątem ich wspaniałego i olśniewającego wyglądu. Zapominamy o najważniejszym. Te buty przede wszystkim muszą być wygodne, tak aby szalone tańce na parkiecie nie doprowadziły naszych stóp do stanu agonalnego, w którym buty trzeba będzie zdjąć, a z tańców zrezygnować.

A więc, przede wszystkim komfort

To jest pierwszy wyznacznik przy wyborze butów na wesele. Jeżeli widzimy buty, które nam się podobają, przymierzmy je i trochę w nich pochodźmy. Jeżeli zauważymy nawet najdrobniejszy dyskomfort, jest to znak, że buty mogą nas zawieść na weselu. Choć wiele kobiet skuszonych olśniewającym wyglądem twierdzi: „Na pewno się rozejdą i dobrze ułożą”. Oczywiście, jest to możliwe. Ale jeśli będzie inaczej?

Zapas zawsze warto mieć

Buty na obcasie są wspaniałym wyborem na ślub. Jednak nie tak dobrym jeżeli chodzi o taneczny parkiet pełny ludzi. Dlatego też, większość kobiet nie rusza się na wesele bez co najmniej dwóch par butów. Jednej pary wytwornych, eleganckich butów na wysokim obcasie, które założą do kościoła. I drugiej pary z niskim obcasem, które posłużą do tańca. Szczególnie baleriny są chętnie wybierane na całonocną zabawę weselną.

Baleriny – przyjaciel każdej aktywnej kobiety

Tak jest, baleriny wspaniale sprawdzają się na weselach. Niestety, znaczna część kobiet uważa, że buty te są najczęściej mało ciekawe i bardzo powszechne. A przecież szyk i dobry gust musi być zachowany. Nic nie szkodzi. Sprawdzony przepis na wspaniałe baleriny – szalony kolor (ale nie do przesady), a także ciekawa przypinka sprawią, że baleriny będą ciekawe i z całą pewnością docenione przez inne kobiety. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)