Dodano 2017-08-03 (komentarzy 0)

Przetańczyć całą noc… Tylko w odpowiednich butach

Wróć do listy artykułów

Przetańczyć całą noc… Tylko w odpowiednich butach

To klasyczny błąd popełniany niestety dosyć często przez wiele kobiet. Wybór butów na wesele wyłącznie pod kątem ich wspaniałego i olśniewającego wyglądu. Zapominamy o najważniejszym. Te buty przede wszystkim muszą być wygodne, tak aby szalone tańce na parkiecie nie doprowadziły naszych stóp do stanu agonalnego, w którym buty trzeba będzie zdjąć, a z tańców zrezygnować.

A więc, przede wszystkim komfort

To jest pierwszy wyznacznik przy wyborze butów na wesele. Jeżeli widzimy buty, które nam się podobają, przymierzmy je i trochę w nich pochodźmy. Jeżeli zauważymy nawet najdrobniejszy dyskomfort, jest to znak, że buty mogą nas zawieść na weselu. Choć wiele kobiet skuszonych olśniewającym wyglądem twierdzi: „Na pewno się rozejdą i dobrze ułożą”. Oczywiście, jest to możliwe. Ale jeśli będzie inaczej?

Zapas zawsze warto mieć

Buty na obcasie są wspaniałym wyborem na ślub. Jednak nie tak dobrym jeżeli chodzi o taneczny parkiet pełny ludzi. Dlatego też, większość kobiet nie rusza się na wesele bez co najmniej dwóch par butów. Jednej pary wytwornych, eleganckich butów na wysokim obcasie, które założą do kościoła. I drugiej pary z niskim obcasem, które posłużą do tańca. Szczególnie baleriny są chętnie wybierane na całonocną zabawę weselną.

Baleriny – przyjaciel każdej aktywnej kobiety

Tak jest, baleriny wspaniale sprawdzają się na weselach. Niestety, znaczna część kobiet uważa, że buty te są najczęściej mało ciekawe i bardzo powszechne. A przecież szyk i dobry gust musi być zachowany. Nic nie szkodzi. Sprawdzony przepis na wspaniałe baleriny – szalony kolor (ale nie do przesady), a także ciekawa przypinka sprawią, że baleriny będą ciekawe i z całą pewnością docenione przez inne kobiety. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę