Dodano 2017-08-22 (komentarzy 0)

Prezenty Ślubne, które możesz otrzymać od Domu Weselnego

Wróć do listy artykułów

Konkurencja na rynku ślubnym jest olbrzymia. Hotele, restauracja, domy weselne, wszyscy prześcigają się w szukaniu klientów. Korzystne ceny, ciekawa oferta, dodatkowe atrakcje na weselu. No i przede wszystkim – prezent, który możecie otrzymać od firmy, gdy już wybierzecie swój wymarzony weselny lokal. Liczba upominków jest naprawdę ciekawa…

Noc poślubna w apartamencie

To jeden z najpopularniejszych prezentów, które oferują hotele, a także ośrodki wypoczynkowe. Bez dodatkowych kosztów, Państwo Młodzi otrzymują wspaniały, luksusowy apartament na noc poślubną. Natomiast rano – śniadanie podawane do łóżka przez obsługę ośrodka. Zważając, że ceny takich apartamentów za jedną noc potrafią być naprawdę duże, to całkiem przyjemny prezent. Tyle tylko, że wesela bardzo często kończą się o 5 rano… Tak czy inaczej, czas na wypoczynek w tym luksusowym wnętrzu zawsze się znajdzie!

Dodatkowe atrakcje na weselu

Czekoladowa fontanna, wiejski stół, dania z grilla na poprawinach, poczęstunek regionalnymi specjałami, tort weselny. Większość z tych atrakcji jest dodatkowo płatna. Jednak spora ilość domów weselnych i restauracji decyduje się zaproponować Wam jedną z wymienionych opcji jako prezent od firmy. Lista atrakcji jest oczywiście dłuższa. Możemy jeszcze wymienić przejazd bryczką lub tradycyjne powitanie chlebem i solą oraz toast za zdrowie Pary Młodej.

A może podróż poślubna?

Tak jest! Niektóre renomowane ośrodku ślubne, szczególnie słynące z dosyć wysokich cen, w ramach prezentu zaoferują Wam podróż poślubną! Gdzie? To już zależy od ośrodka. Niektóre zapytają Was wcześniej o to gdzie chcielibyście się udać, oraz wybiorą z Wami dogodny termin. Niektóre kurorty wypoczynkowe w malowniczej okolicy, jako prezent , dadzą Wam możliwość spędzenia w tym ośrodku kilku dni za darmo. W końcu wypoczynek po trudnym okresie przygotowań i organizacji z pewnością się przyda?

Co wybierzecie?

Wszyscy wiemy, że organizacja wesela wiąże się z ogromnymi kosztami. Zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych, w zależności od liczby gości, dodatkowych atrakcji, a także renomy domu weselnego. To miłe, że ośrodki weselne w tej cenie uwzględnią dla Pary Młodej jakiś miły upominek. To powinno być powszechne zachowanie. A Wy? Który prezent wybralibyście najchętniej?

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)