Dodano 2017-08-22 (komentarzy 0)

Prezenty Ślubne, które możesz otrzymać od Domu Weselnego

Wróć do listy artykułów

Konkurencja na rynku ślubnym jest olbrzymia. Hotele, restauracja, domy weselne, wszyscy prześcigają się w szukaniu klientów. Korzystne ceny, ciekawa oferta, dodatkowe atrakcje na weselu. No i przede wszystkim – prezent, który możecie otrzymać od firmy, gdy już wybierzecie swój wymarzony weselny lokal. Liczba upominków jest naprawdę ciekawa…

Noc poślubna w apartamencie

To jeden z najpopularniejszych prezentów, które oferują hotele, a także ośrodki wypoczynkowe. Bez dodatkowych kosztów, Państwo Młodzi otrzymują wspaniały, luksusowy apartament na noc poślubną. Natomiast rano – śniadanie podawane do łóżka przez obsługę ośrodka. Zważając, że ceny takich apartamentów za jedną noc potrafią być naprawdę duże, to całkiem przyjemny prezent. Tyle tylko, że wesela bardzo często kończą się o 5 rano… Tak czy inaczej, czas na wypoczynek w tym luksusowym wnętrzu zawsze się znajdzie!

Dodatkowe atrakcje na weselu

Czekoladowa fontanna, wiejski stół, dania z grilla na poprawinach, poczęstunek regionalnymi specjałami, tort weselny. Większość z tych atrakcji jest dodatkowo płatna. Jednak spora ilość domów weselnych i restauracji decyduje się zaproponować Wam jedną z wymienionych opcji jako prezent od firmy. Lista atrakcji jest oczywiście dłuższa. Możemy jeszcze wymienić przejazd bryczką lub tradycyjne powitanie chlebem i solą oraz toast za zdrowie Pary Młodej.

A może podróż poślubna?

Tak jest! Niektóre renomowane ośrodku ślubne, szczególnie słynące z dosyć wysokich cen, w ramach prezentu zaoferują Wam podróż poślubną! Gdzie? To już zależy od ośrodka. Niektóre zapytają Was wcześniej o to gdzie chcielibyście się udać, oraz wybiorą z Wami dogodny termin. Niektóre kurorty wypoczynkowe w malowniczej okolicy, jako prezent , dadzą Wam możliwość spędzenia w tym ośrodku kilku dni za darmo. W końcu wypoczynek po trudnym okresie przygotowań i organizacji z pewnością się przyda?

Co wybierzecie?

Wszyscy wiemy, że organizacja wesela wiąże się z ogromnymi kosztami. Zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych, w zależności od liczby gości, dodatkowych atrakcji, a także renomy domu weselnego. To miłe, że ośrodki weselne w tej cenie uwzględnią dla Pary Młodej jakiś miły upominek. To powinno być powszechne zachowanie. A Wy? Który prezent wybralibyście najchętniej?

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę