Dodano 2017-09-21 (komentarzy 0)

Prezent na pierwszą rocznicę ślubu

Wróć do listy artykułów

Dziś rozpoczynamy cykl związany z odpowiednim prezentem na rocznicę ślubu. Każda rocznica posiada swoją nazwę i to właśnie od niej zgodnie z tradycją próbujemy wymyślić ciekawy i oryginalny pomysł. Pierwsza rocznica ślubu jest nazywana papierową, a więc prezent powinien mieć coś wspólnego papierem.

Pole do popisu jest bardzo szerokie, choć wiele osób narzeka, że ciężko wymyślić ciekawy prezent, który będzie związany z papierem. Wręcz przeciwnie! Dziś zaprezentujemy szereg możliwości, jakie daje nam pierwsza rocznica ślubu. Zaczniemy od najpopularniejszego, papierowego prezentu, czyli biletów. W zależności od stanu portfela, mogą to być bilety do kina, teatru, albo bilety lotnicze, jeżeli drugiej połówce chcemy podarować podróż. Częstym zwyczajem są właśnie krótkie wczasy lub wyjazd na weekend do miejsca, w którym było się w podróży poślubnej.

Kolejny pomysł na papierowy prezent to zaproszenia. Jeżeli swój ślub uczciliście w restauracji, karczmie, hotelu lub innym ośrodku, który nie zajmuje się wyłącznie organizacją wesel, zaproszenie możemy kierować właśnie do tego miejsca, aby ponownie odwiedzić lokal i powspominać wspaniałe wesele jakie odbyło się w tym miejscu rok temu. Co więcej, niektóre ośrodki wręczają nowożeńcom taki właśnie prezent. Zaproszenie na uroczysty obiad z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Panowie mogą także sprawić swojej żonie zaproszenie do SPA.

Inne pomysłu wiążą się bardziej z kreatywnością i wymagają inwencji twórczej. Może to być miłosny list, wiersz, album Waszymi wspólnymi zdjęciami. Prezentem papierowym będzie także ciekawa książka, która zainteresuje drugą połowę. Jak sami zatem widzicie, możliwości jest naprawdę bez liku. Wystarczy odrobina kreatywności, aby stworzyć piękny i romantyczny prezent nie dysponując zasobnym portfelem.

A czego nie dawać na pierwszą rocznicę ślubu? Niektórzy w propozycjach prezentów podają także pieniądze lub bony upominkowe. W końcu są one wykonane z papieru. My jednakże odradzamy taki prezent. Przy pierwszej rocznicy ślubu bardzo istotny jest romantyczny klimat, który przypomni Wam czasy narzeczeństwa. Pieniądze i bony są pójściem na łatwiznę. Jeżeli już zdecydujemy się na taki prezent, to przynajmniej umieśćmy go w kopercie wraz z krótkim listem, w którym napiszemy kilka słów od siebie. Zaręczamy, że bardzo często to właśnie ten list będzie miał większe znaczenie dla obdarowanej osoby.

 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę