Dodano 2017-09-26 (komentarzy 0)

Prezent na drugą rocznicę ślubu

Wróć do listy artykułów

Drugi artykuł związany z cyklem na temat odpowiednich prezentów ślubnych w zgodzie z tradycją i nazwą kolejnych rocznic ślubu. Wiele osób początkowo nie może znaleźć właściwego pomysłu na bawełniane gody czyli drugą rocznicę ślubu. Jednak wystarczy trochę kreatywności, a szybko wymyślimy coś nietuzinkowego.

Jak sama nazwa wskazuje, prezent na drugą rocznicę ślubu powinien być związany z bawełną. I choć na początku rzeczywiście możemy mieć problem by znaleźć kreatywny i oryginalny pomysł związany z tym materiałem, to po chwili zastanowienia pojawiają się pierwsze idee. My pomożemy Wam wybrać te najlepsze, aby sprawić małżonkowi przepiękny prezent na drugą rocznicę ślubu.

Pomysłem idealnym dla obu stron zawsze będzie komfortowy i bawełniany T-shirt. Szczególnie z własnym nadrukiem, w którym spersonalizujemy nasz pomysł, tak aby tym bardziej pasował jako idealny prezent na rocznicę ślubu. Aczkolwiek powinien być to nadruk humorystyczny, w którym druga strona chętnie pokaże się w gronie znajomych. Wszelkie formy wyrażania uczuć powinny zostać między Wami, ponieważ nie chodzi przecież o to aby swoje emocje manifestować innym, ale by były one obecne w Waszej relacji.

W przypadku prezentu dla żony, ryzykownym, aczkolwiek często trafionym pomysłem będzie luksusowa bielizna. Jeżeli obawiamy się o to, czy naszej wybrance spodoba się nazbyt śmiały wzór wybrany przez nas, możemy również pójść w bardziej bezpieczną stronę i wybrać ciepłą piżamę bądź koszulę nocną, która z całą pewnością przypadnie do gustu naszej żonie. Niesie to ze sobą przekaz, że zawsze się o nią troszczymy.

Natomiast prezentem idealnym dla męża będzie elegancka koszula. Jednakże warto wybrać coś mniej formalnego, ponieważ koszula do pracy, choć jest prezentem niezwykle praktycznym, nie niesie ze sobą zbyt miłych skojarzeń. Dlatego też, lepsza będzie koszula w nieco luźniejszym stylu, która sprawdzi się idealnie na wyjście do restauracji czy imprezę ze znajomymi.

Ciekawym pomysłem na bawełniane gody może być również komplet eleganckiej i wygodnej pościeli, która dostarczy sporo radości obu stronom. To zresztą jeden z częstszych pomysłów wybieranych na drugą rocznicę ślubu. Natomiast na koniec, rada dla osób uzdolnionych manualnie. Jeżeli robótki ręczne nie sprawiają Wam najmniejszych problemów, uszyjcie jakiś drobiazg samemu! To najlepszy i najpiękniejszy pomysł na prezent, jednakże zdajemy sobie sprawę, że własnoręczne szycie jest zadaniem trudnym i czasochłonnym, szczególnie dla panów. Jednak nawet niezbyt udany bawełniana chustka wykonana przez Was, sprawi szeroki uśmiech i wzruszenie o żony, która z pewnością doceni Wasze starania, niezależnie od efektów. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)