Pracownia Florystyczna Artemi
Światopełka 8a 61-062 Poznań
Array bartloseo@protonmail.com

Pracownia Florystyczna Artemi

Adres i dane kontaktowe
Światopełka 8a
61-062 Poznań
Wielkopolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.artemi.com.pl
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

W naszej pracowni Artemi stawiamy przede wszystkim na oryginalność i nieszablonowość. Wszystkie dekoracje przygotowujemy z największą starannością i dbałością o każdy szczegół. W każdym powierzonym nam zleceniu szukamy nowej inspiracji, tak aby stworzyć dla Państwa coś wyjątkowego i olśniewającego. 

Pracownia Florystyczna Artemi zajmuje się kompleksowym przygotowaniem dekoracji ślubnych do kościoła, sali weselnej, a takze auta do ślubu. Główną rolę w naszych dekoracjach odgrywają przede wszystkim kwiaty, z których można stworzyć przwdziwa, dekoratorskie dzieła sztuki. Pracownia Artemi znajduje się w Poznaniu przy ulicy Światopełki 8a. Zapraszamy Państwa w godzinach 10 - 18 w dni powszednie oraz od 12 do 14 w osoby. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 12:00 - 14:00
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę