Dodano 2017-11-10 (komentarzy 0)

Pomysł na idealny prezent na piątą rocznicę ślubu

Wróć do listy artykułów

A zatem pięć wspólnie przeżytych lat w małżeństwie minęło jak jeden dzień. Piąta rocznica ślubu w kwestii prezentów daje nam naprawdę duże pole do popisu! Bowiem nazywamy ją drewnianą i to właśnie z tym surowcem musi wiązać się, zgodnie z tradycją, prezent. A zatem ogranicza nas jedynie wyobraźnia i oczywiście ilość pieniędzy jaką chcemy przeznaczyć na podarunek.

Możliwości jest bez liku, zacznijmy od czegoś standardowego i mniej oryginalnego jeżeli nie chcemy wybierać bardziej innowacyjnych pomysłów. Panowie mogą sprawić swojej ukochanej drewnianą szkatułkę na biżuterię, akcesoria do kuchni (np. pojemniki na przyprawy). Żona swojemu mężowi może kupić oryginalny plakat i prawić go w drewniane ramki. Niezłym pomysłem jest również pojemnik na cygara albo grawerowany zestaw do wina.

Przejdźmy do bardziej oryginalnych propozycji. A może udamy się w miejsce, z którego drewno pochodzi? Romantyczna kolacja w restauracji na skraju lasu, wypad na weekend w odludne miejsce. Propozycja na obiad? Oczywiście sushi lub inne danie kuchni azjatyckiej. Dzięki temu pojawi się kolejny drewniany akcent czyli pałeczki do jedzenia!

W końcu możemy wybrać prezent odnoszący się do zainteresowań drugiej strony. Pałeczki perkusyjne dla zapalonego miłośnika tego instrumentu muzycznego. bujany fotel, ozdoby z drewna do domu. Jak widzicie, pomysłów jest mnóstwo i bez trudu można wybrać oryginalny prezent na piątą rocznicę ślubu. Dla mężczyzn polecamy również ciekawy pomysł na zaimponowanie swoim żonom. Jeżeli nasze zdolności manualne są na przynajmniej przeciętnym poziomie, sami wymyślmy ciekawy prezent, który wykonamy z drewna!

Własnoręczne prezenty zawsze są najlepsze. Dodatkowo, do prezentu na piątą rocznicę ślubu zawsze należy dołączyć krótki list, w którym podzielimy się swoimi emocjami. Choć jest to element, który zawsze możemy dołączyć do podarunku, na piątą rocznicę sprawdzi się idealnie, w końcu papier produkowany jest z drewna. Surowiec ten daje niesamowite możliwości w kreowaniu ciekawych upominków. Wystarczy rozejrzeć się dookoła by samemu wpaść na genialne pomysły!

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)