Dodano 2017-11-10 (komentarzy 0)

Pomysł na idealny prezent na piątą rocznicę ślubu

Wróć do listy artykułów

A zatem pięć wspólnie przeżytych lat w małżeństwie minęło jak jeden dzień. Piąta rocznica ślubu w kwestii prezentów daje nam naprawdę duże pole do popisu! Bowiem nazywamy ją drewnianą i to właśnie z tym surowcem musi wiązać się, zgodnie z tradycją, prezent. A zatem ogranicza nas jedynie wyobraźnia i oczywiście ilość pieniędzy jaką chcemy przeznaczyć na podarunek.

Możliwości jest bez liku, zacznijmy od czegoś standardowego i mniej oryginalnego jeżeli nie chcemy wybierać bardziej innowacyjnych pomysłów. Panowie mogą sprawić swojej ukochanej drewnianą szkatułkę na biżuterię, akcesoria do kuchni (np. pojemniki na przyprawy). Żona swojemu mężowi może kupić oryginalny plakat i prawić go w drewniane ramki. Niezłym pomysłem jest również pojemnik na cygara albo grawerowany zestaw do wina.

Przejdźmy do bardziej oryginalnych propozycji. A może udamy się w miejsce, z którego drewno pochodzi? Romantyczna kolacja w restauracji na skraju lasu, wypad na weekend w odludne miejsce. Propozycja na obiad? Oczywiście sushi lub inne danie kuchni azjatyckiej. Dzięki temu pojawi się kolejny drewniany akcent czyli pałeczki do jedzenia!

W końcu możemy wybrać prezent odnoszący się do zainteresowań drugiej strony. Pałeczki perkusyjne dla zapalonego miłośnika tego instrumentu muzycznego. bujany fotel, ozdoby z drewna do domu. Jak widzicie, pomysłów jest mnóstwo i bez trudu można wybrać oryginalny prezent na piątą rocznicę ślubu. Dla mężczyzn polecamy również ciekawy pomysł na zaimponowanie swoim żonom. Jeżeli nasze zdolności manualne są na przynajmniej przeciętnym poziomie, sami wymyślmy ciekawy prezent, który wykonamy z drewna!

Własnoręczne prezenty zawsze są najlepsze. Dodatkowo, do prezentu na piątą rocznicę ślubu zawsze należy dołączyć krótki list, w którym podzielimy się swoimi emocjami. Choć jest to element, który zawsze możemy dołączyć do podarunku, na piątą rocznicę sprawdzi się idealnie, w końcu papier produkowany jest z drewna. Surowiec ten daje niesamowite możliwości w kreowaniu ciekawych upominków. Wystarczy rozejrzeć się dookoła by samemu wpaść na genialne pomysły!

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę