Dodano 2017-11-07 (komentarzy 0)

Olśniewający wygląd Panny Młodej – o tym musisz pamiętać!

Wróć do listy artykułów

Każda kobieta już od najmłodszych lat wyobraża sobie niezwykłą chwilę, kiedy to ubrana w białą suknię stoi przed ołtarzem z wybrankiem swojego serca, wypowiada magiczne „tak” przy spojrzeniach wielu gości. Jednakże, o olśniewający wygląd na ślubie trzeba zadbać. Najlepiej, przestrzegając ram czasowych, które wcześniej sobie założysz. Sprawdźmy zatem, jak najlepiej rozplanować wszelkie obowiązki związane z wyglądem Panny Młodej.

Kiedy to ślubu pozostało pół roku, bezwzględnie trzeba się już zająć najważniejszymi rzeczami. Pierwszą z nich są odwiedziny salonu mody ślubnej, w którym spróbujesz poszukać wymarzoną suknię ślubną. Im wcześniej zabierzemy się za tą czynność tym lepiej. Pamiętajmy, że salony umawiają się z nami telefonicznie na wizytę, a zatem, wchodząc do lokalu z ulicy raczej nie możemy liczyć na czyjąś pomoc. Co najwyżej obejrzymy dostępną kolekcję sukien ślubnych.

Wybór sukni ślubnej to absolutny priorytet. To główna gwiazda kreacji, do której teraz będziemy dobierać dodatki takie jak: buty, torebkę, biżuterię, bieliznę. Od wyglądu sukni ślubnej uzależniony jest również bukiet ślubny, który musi doskonale komponować się z wybraną stylistyką. Co więcej, suknia ślubna będzie wymagać poprawek krawieckich tak aby idealnie dopasować dany model do Twojej sylwetki. Jest to czasochłonne, więc gdy do ślubu pozostaje 6 miesięcy, najwyższa pora zająć się wyborem odpowiedniej sukni ślubnej.

Mając jeszcze pół roku czasu warto zadbać o wygląd swojego ciała. Niezależnie czy chcemy zgubić kilka zbędnych kilogramów, poprawić wygląd włosów i cery, sześć miesięcy to optymalny okres, w którym możemy bez pośpiechu zadbać o poprawienie niektórych elementów swojego wyglądu, tak aby w dzień ślubu tryskać energią i wspaniałą prezencją, która z całą pewnością nie umknie uwadze gości. Zadbać o zgrabną sylwetkę pomogą nam zajęcia tańca, w końcu musimy rozpocząć przygotowania i naukę by rozpocząć przyjęcie weselne od zjawiskowego pierwszego tańca.

Na kilka miesięcy przed ślubem wybieramy również florystkę, która dobierze bukiet ślubny oraz dekoracje pod naszą stylistykę sukni. Musimy zadbać o fryzjerkę oraz makijażystkę. Najlepiej by osoby te mogły dojechać do naszego domu w dzień ślubu, aby zagwarantować sobie maksymalny komfort. Wcześniej obowiązkowo ustalacie stylizacje. Próbna fryzura i makijaż pozwolą uchronić się przed przykrą niespodzianką w dniu ślubu.

I tak o to zadbałaś o wszystko. O wspaniałą suknię, zdrowe ciało, wszelkie dodatki, a także fryzurę oraz makijaż. Tak naprawdę, już 2 miesiące przed ślubem wszelkie formalności powinny być zakończone. W trakcie organizacji ślubu i wesela zawsze pojawiają się niespodziewane wyzwania, które wymagają sporego nakładu czasu. Warto o tym pamiętać i jak najszybciej zająć się najważniejszymi kwestiami.  

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)