O nas

O nas:

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do największej bazy firm organizujących śluby i wesela w Polsce. Wiemy, jak bardzo trudnym i odpwowiedzialnym zadaniem jest zorganizowanie tego wyjątkowego dnia. Od wyboru miejsca, poprzez rezerwacje terminów, catering, odpowiedni ubiór nowożeńców. To wszystko wymaga poświęcenia bardzo dużej ilości czasu, na co nie każdy może sobie pozwolić.

Dlatego też, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom prezentujemy Ci tylko najlepsze oferty, sprawdzone porady, ciekawostki, materiały reklamowe oraz inne niezbędne informacje potrzebne do zorganizowania niezapomnianego ślubu i wspaniałego wesela. W jedność łączymy tradycje oraz gustowną modę, dzięki czemu te wyjątkowe wydarzenia będą miały najlepszą oprawę.

Pomogliśmy już wielu nowożeńcom, którzy na pewno zapamiętają swój ślub i wesele jako najwspanialsze chwile w życiu. Dołącz do tego grona i zaufaj naszemu doświadczeniu. Gwarantujemy Ci najwyższą jakość prezentowanych ofert i usług, oraz wyłącznie sprawdzone firmy z najlepszymi referencjami. 

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę