Dodano 2017-12-13 (komentarzy 0)

Nietuzinkowe pomysły na prezent dla Młodej Pary

Wróć do listy artykułów

Koperta z pieniędzmi, wino, kwiaty, przedmioty do nowego domu. Do najczęstsze pomysł na prezent gdy wybieramy się na ślub i wesele. Szczególnie pierwsza z wymienionych propozycji nigdy nie straci popularności. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że organizacja ślubu i wesela to ogromne wydatki, a Para Młoda na początek nowej drogi życia będzie potrzebować przede wszystkim gotówki. Jednakże, do koperty zawsze możemy dorzucić dodatkowy prezent, który będzie nieszablonowy i z całą pewnością sprawi dużo radości Młodej Parze.

Wyznanie od serca w dobie XXI wieku

To propozycja szczególnie dla osób bardzo bliskich Parze Młodej. W dobie XXI wieku i Internetu gdzieś zanikła w nas umiejętność szczerego okazywania uczuć. Psychologie alarmują o bardzo szkodliwym wpływie nadmiernego uzależnienia się od portali społecznościowych. Z okazji ślubu warto więc umieścić w kopercie list ze wspólnym zdjęciem z dawnych lat. Przekażmy kilka ciepłych słów członkowi naszej rodziny lub przyjacielowi/przyjaciółce, która w tym dniu rozpoczyna nowy, niezwykle ważny rozdział swojego życia. Nie ograniczajmy się do zwykłej kartki. Niech nasz pomysł będzie jak najbardziej kreatywny. Niech zawiera moc wspomnień, które kojarzą nam się najbardziej z bliską osobą. Po upływie kilku lat, prezent ten będzie dużo cenniejszy niż pieniądze otrzymane w kopercie. Bowiem przyjaźń jest darem dużo cenniejszym, którego kupić nie można.

Popularne kryptowaluty jako prezent?

To dość ryzykowny pomysł na prezent, który może być doskonałą inwestycją, z której Państwo Młodzi po czasie otrzymają niewiarygodne pieniądze. Może być także całkowitą klapą, gdy okaże się, że pieniądze przeznaczone przez nas na zakup kryptowalut przepadną co do złotówki. Dla wszystkich, którzy interesują się takim pomysłem, mamy kilka rad. Przede wszystkim – nie inwestujcie wszystkich wpłaconych pieniędzy. Potrzebny jest pewien margines, który ocali otwarte pozycje na wypadek chwilowych, ale istotnych spadków wartości. Parze Młodej wręczmy wykaz z serwisu brokerskiego z opisem zawartości portfela transakcyjnego, a także dane do konta, tak by nowożeńcy sami mogli decydować o tym, kiedy chcą wypłacić pieniądze. To nieco szalony pomysł, ale jak się okazuje, coraz częściej znajduje zastosowanie w świadomości ludzi zachwyconych wartością Bitcoina.

Zdrapki, kupony, losy szczęścia

Ten pomysł jest dużo popularniejszy. Do koperty dołącza się kupony Lotto, zdrapki, a ostatnio, bardzo popularne blankiety Eurojackpot. Nie ograniczajmy się do najpopularniejszych form loterii. W Internecie znajdziemy całe mnóstwo innych loterii promocyjnych oferowanych przez duże sieci. Możemy dołączyć również takie losy, aby zwiększyć szanse, że któryś z nich przyniesie Państwu Młodym ciekawy i wartościowy prezent. Pomysł cieszy się niesłabnącą popularnością ze względu na symbolikę. Wiele osób wierzy, że los okaże się szczęśliwy dla nowożeńców na nowej drodze życia.

Internet skarbnicą pomysłów na prezent ślubny

Szczególnie polecamy w tym celu portal Pinterest, w którym użytkownicy dzielą się swoimi nietuzinkowymi pomysłami. Pragniesz wręczyć Młodym pieniądze? Zrób to w sposób zabawny i oryginalny! Możemy spotkać się na przykład z pomysłem czystej kartki, na której ułożone są kredki. Przesłanie głosi: „Pomaluj swój świat”. Jednakże, każda kredka jest owinięta banknotem. To bardzo ciekawa alternatywa, która całkowicie odmienia sposób wręczania pieniędzy na prezent ślubny. Oczywiście istnieje szeroka gama innych inspiracji, które możemy wykorzystać.

Pozwól prezentowi się rozmnożyć

To propozycja zbliżona do kryptowalut, z tą różnicą, że stawiamy na dużo niższy, ale pewny zysk. Tak jak mówiliśmy, inwestycja w kryptowaluty może skończyć się utratą wszystkich środków. Możemy wybrać bezpieczniejszą formą inwestycji jak chociażby fundusze czy papiery wartościowe. Wybór możemy skonsultować ze specjalistami, którzy z całą pewnością podzielą się z nami informacjami na temat najbezpieczniejszych form inwestowania kapitału tak aby niewielki zysk był gwarantowany. W ten sposób, Państwo Młodzi na nowej drodze życia otrzymają swoje pierwsze oszczędności! 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę