Dodano 2017-08-03 (komentarzy 0)

Najnowsze trendy w sukniach ślubnych

Wróć do listy artykułów

Najnowsze trendy w sukniach ślubnych

Przepiękna suknia ślubna to chyba najważniejszy element dla każdej Panny Młodej. W tym dniu, każda kobieta chce wyglądać zjawiskowo. Jednocześnie, suknia ślubna powinna zapewniać odpowiedni komfort i wygodę, tak aby nic nie zakłócało wymarzonej ceremonii ślubnej. Sprawdźmy najnowsze trendy w sukniach ślubnych na 2017 rok.

Powrót do klasyki

Kształt sukni nawiązujący do tradycji, lecz delikatnie zmieniony w celu zachowania modnej stylizacji. Bardzo szeroki dół wykonany ze zwiewnej i gładkiej tkaniny wsparty dużymi zakładkami, dzięki czemu suknia pięknie faluje i upodabnia Pannę Młodą do Afrodyty skąpanej w morskich falach. Idealny przykład na połączenie tradycji i aktualnych trendów.

W trosce o odpowiednią temperaturę ślubu

Motyw długich rękawów już niejednokrotnie w przeszłości czynił furorę w modzie ślubnej. Rok 2017 po raz kolejny pokazuje, że pewne elementy projektowania sukni ślubnej zawsze są na czasie. Długie rękawy wykonane z  koronki dodane do prostej sukni ze zwiewnego materiału. Pomysł idealny na chłodniejszy miesiące roku.

Kwiecisty wygląd na ślub

Czyli przepiękna suknia ślubna wykonana praktycznie w całości w oparciu o motywy kwiatów. Panna Młoda wygląda olśniewająco, jakby dopiero co opuściła łąkę pełną wiosennych kwiatów. Z całą pewności zrobi to wspaniałe wrażenie na gościach. Dół delikatnie rozszerzający się, ale akcentujący również sylwetkę Panny Młodej. Kreacja dopełniona przez niezwykły bukiet ślubny wykonany z kolorowych, żywych kwiatów. 

Kokardy, kokardy i jeszcze raz kokardy

To kolejny bardzo modny detal w sukniach ślubnych na rok 2017. Duża kokarda dodana w talii na prostej, zwiewnej sukni z zabudowaną górą. Wskazane szczególnie dla młodych dam przygotowujących się do powiedzenia sakramentalnego „tak”. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę