Dodano 2017-08-03 (komentarzy 0)

Najnowsze trendy w sukniach ślubnych

Wróć do listy artykułów

Najnowsze trendy w sukniach ślubnych

Przepiękna suknia ślubna to chyba najważniejszy element dla każdej Panny Młodej. W tym dniu, każda kobieta chce wyglądać zjawiskowo. Jednocześnie, suknia ślubna powinna zapewniać odpowiedni komfort i wygodę, tak aby nic nie zakłócało wymarzonej ceremonii ślubnej. Sprawdźmy najnowsze trendy w sukniach ślubnych na 2017 rok.

Powrót do klasyki

Kształt sukni nawiązujący do tradycji, lecz delikatnie zmieniony w celu zachowania modnej stylizacji. Bardzo szeroki dół wykonany ze zwiewnej i gładkiej tkaniny wsparty dużymi zakładkami, dzięki czemu suknia pięknie faluje i upodabnia Pannę Młodą do Afrodyty skąpanej w morskich falach. Idealny przykład na połączenie tradycji i aktualnych trendów.

W trosce o odpowiednią temperaturę ślubu

Motyw długich rękawów już niejednokrotnie w przeszłości czynił furorę w modzie ślubnej. Rok 2017 po raz kolejny pokazuje, że pewne elementy projektowania sukni ślubnej zawsze są na czasie. Długie rękawy wykonane z  koronki dodane do prostej sukni ze zwiewnego materiału. Pomysł idealny na chłodniejszy miesiące roku.

Kwiecisty wygląd na ślub

Czyli przepiękna suknia ślubna wykonana praktycznie w całości w oparciu o motywy kwiatów. Panna Młoda wygląda olśniewająco, jakby dopiero co opuściła łąkę pełną wiosennych kwiatów. Z całą pewności zrobi to wspaniałe wrażenie na gościach. Dół delikatnie rozszerzający się, ale akcentujący również sylwetkę Panny Młodej. Kreacja dopełniona przez niezwykły bukiet ślubny wykonany z kolorowych, żywych kwiatów. 

Kokardy, kokardy i jeszcze raz kokardy

To kolejny bardzo modny detal w sukniach ślubnych na rok 2017. Duża kokarda dodana w talii na prostej, zwiewnej sukni z zabudowaną górą. Wskazane szczególnie dla młodych dam przygotowujących się do powiedzenia sakramentalnego „tak”. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)