Dodano 2017-08-29 (komentarzy 0)

Najlepsze prezenty dla Pary Młodej

Wróć do listy artykułów

Wiele osób wciąż pyta, jaki prezent podarować Państwu Młodym gdy dostajemy zaproszenie na ślub i wesele. Pomysłów jest mnóstwo, zarówno oryginalne jak i sprawdzone, tradycyjne rozwiązania, które zawsze są na czasie. Dzisiaj po krótce porozmawiamy właśnie na ten temat.

Oczywiście standardowe rozwiązanie to koperta, a w niej pieniądze. Wesele wiąże się z ogromnymi kosztami, dodatkowo, Państwo Młodzi będę teraz potrzebować dużych pieniędzy aby jakoś urządzić swoje wspólne mieszkanie. Dlatego pieniądze są najwygodniejszym rozwiązaniem zarówno dla nas jak i dla nowożeńców, którzy mogą je spożytkować na najbardziej potrzebne rzeczy, a co więcej, koperty z pieniędzmi łatwo zbierać do specjalnie przygotowanego przez świadków pudełka.

Jednakże, bardzo wiele osób wyznaje zasadę, że pieniądze to punkt obowiązkowy, natomiast oprócz tego, warto byłoby Młodym sprawić jeszcze jedną przyjemność. Tutaj pole do popisu jest już znacznie szersze. Tradycyjnym rozwiązaniem stosowanym przez wiele osób są kwiaty dla Panny Młodej oraz dobry alkohol dla Pana Młodego. O ile drugi pomysł jest praktyczny, o tyle pierwszy zdecydowanie odradzamy. Panna Młoda w tym momencie nie ma co zrobić z dużą ilością otrzymanych od gości bukietów. Takie kwiaty najczęściej po prostu się zmarnują w trakcie wesela.

Dlatego też, lepiej wybrać bardziej praktyczny upominek. Co jest w modzie? Niedrogie gadżety, które wywołają uśmiech na twarzy nowożeńców, lub jakiś upominek z wyposażenia do domu. Choć takie prezenty najczęściej wręczamy na parapetówce, sprawdzą się one całkiem dobrze także z okazji ślubu. Dlatego też, piękne kieliszki do wina są bardzo dobrym rozwiązaniem.

Popularnością cieszą się także pomysły personalizowane specjalnie dla Młodych. Poduszki, kubki, ręczniki z imionami nowożeńców. To pomysł praktyczny, który znajdzie zastosowanie, a jednocześnie bardzo miły. Z całą pewnością jest świetnym dodatkiem do tradycyjnej koperty. A może coś do jedzenia? Kosze delikatesowe bądź ciekawie udekorowany zestaw ze słodyczami także zostanie przez Młodą Parę doceniony. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę