Dodano 2017-08-29 (komentarzy 0)

Najlepsze prezenty dla Pary Młodej

Wróć do listy artykułów

Wiele osób wciąż pyta, jaki prezent podarować Państwu Młodym gdy dostajemy zaproszenie na ślub i wesele. Pomysłów jest mnóstwo, zarówno oryginalne jak i sprawdzone, tradycyjne rozwiązania, które zawsze są na czasie. Dzisiaj po krótce porozmawiamy właśnie na ten temat.

Oczywiście standardowe rozwiązanie to koperta, a w niej pieniądze. Wesele wiąże się z ogromnymi kosztami, dodatkowo, Państwo Młodzi będę teraz potrzebować dużych pieniędzy aby jakoś urządzić swoje wspólne mieszkanie. Dlatego pieniądze są najwygodniejszym rozwiązaniem zarówno dla nas jak i dla nowożeńców, którzy mogą je spożytkować na najbardziej potrzebne rzeczy, a co więcej, koperty z pieniędzmi łatwo zbierać do specjalnie przygotowanego przez świadków pudełka.

Jednakże, bardzo wiele osób wyznaje zasadę, że pieniądze to punkt obowiązkowy, natomiast oprócz tego, warto byłoby Młodym sprawić jeszcze jedną przyjemność. Tutaj pole do popisu jest już znacznie szersze. Tradycyjnym rozwiązaniem stosowanym przez wiele osób są kwiaty dla Panny Młodej oraz dobry alkohol dla Pana Młodego. O ile drugi pomysł jest praktyczny, o tyle pierwszy zdecydowanie odradzamy. Panna Młoda w tym momencie nie ma co zrobić z dużą ilością otrzymanych od gości bukietów. Takie kwiaty najczęściej po prostu się zmarnują w trakcie wesela.

Dlatego też, lepiej wybrać bardziej praktyczny upominek. Co jest w modzie? Niedrogie gadżety, które wywołają uśmiech na twarzy nowożeńców, lub jakiś upominek z wyposażenia do domu. Choć takie prezenty najczęściej wręczamy na parapetówce, sprawdzą się one całkiem dobrze także z okazji ślubu. Dlatego też, piękne kieliszki do wina są bardzo dobrym rozwiązaniem.

Popularnością cieszą się także pomysły personalizowane specjalnie dla Młodych. Poduszki, kubki, ręczniki z imionami nowożeńców. To pomysł praktyczny, który znajdzie zastosowanie, a jednocześnie bardzo miły. Z całą pewnością jest świetnym dodatkiem do tradycyjnej koperty. A może coś do jedzenia? Kosze delikatesowe bądź ciekawie udekorowany zestaw ze słodyczami także zostanie przez Młodą Parę doceniony. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)