Marbo Fajerwerki
Przyjażni 79 04-544 Warszawa
Array bartloseo@protonmail.com

Marbo Fajerwerki

Adres i dane kontaktowe
Przyjażni 79
04-544 Warszawa
Mazowieckie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.marbo-fajerwerki.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Fajerwerki zawsze kojarzą nam się przede wszystkim z Sylwestrem. W ten sposób chcemy uczcić tę ważną chwilę, jaką jest przywitanie Nowego Roku. Jednak pokaz sztucznych ogni to także znakomita okazja by uświetnić Twoje wymarzone wesele i uczcić wspaniały dzień ślubu. Aby zorganizować pokaz fajerwerków na weselu trzeba oczywiście posiadać zgodę właściciela lokalu, w którym odbywa się impreza. Potrzebny jest również kawałek terenu, na którym w bezpieczny sposób można przeprowadzić pokaz. 

W ofercie Marbo Fajerwerki znajdziesz efektowne zestawy do pokazów sztucznych ogni. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu podobnych pokazów na imprezach weselnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Na naszej stronie internetowej można obejrzeć zdjęcia, które demonstrują nasze umiejętności. Pozdrawiamy!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 17
Sobota zamknięte
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę