Dodano 2017-08-03 (komentarzy 0)

Magia bukietów ślubnych wykonanych z gipsówki

Wróć do listy artykułów

Magia bukietów ślubnych wykonanych z gipsówki

Kwiaty to nieodłączny element każdego ślubu i wesela. Bukiet kwiatów dzierży zarówno Panna Młoda jak i świadkowa. Panowie bardzo często elementy kwiatowe mają wpięte w butonierkę. Wybór odpowiednich kwiatów to zadanie bardzo trudne, dlatego warto pytać o cenne rady florysty, który podpowie nam jakie kolory będą pasować do ceremonii, oraz jak zestawić wszystkie dekoracje tak aby zachować spójność koncepcji.

Ostatni krzyk mody – bukiety z gipsówki

Dla tych, którzy nie znają się zbytnio na kwiatach, spieszę z wyjaśnieniem. Nie chodzi o żaden sztuczny materiał jak wskazuje nazwa. Gipsówka to niepozorna roślina powszechnie spotykana w polskich ogródkach inaczej zwana łyszczcem. Dekoracje ślubne wykonane z tej rośliny cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością. O ile kiedyś gipsówka była używana tylko jako dopełnienie wystroju, o tyle teraz z powodzeniem odgrywa na ślubach główną rolę.

Niezwykle wytrzymała roślina

Po za przepięknym wyglądem gipsówki, należy również podkreślić jej niesamowitą wytrzymałość. Roślina nie potrzebuje wilgoci i przez bardzo długi czas jest w stanie pięknie komponować się z wystrojonym kościołem zdobiąc ławy. Nawet najgorsze są niestraszne tej niepozornej roślinie, która na dobre zadomowiła się w modzie ślubnej.

Z czym można łączyć gipsówkę?

Gipsówka świetnie nadaje się do łączenia z innymi kwiatami przez swój niepozorny wygląd. To dobra wiadomość dla pań, które chcą swoim bukietom dodać trochę kolorytu. Z gipsówką bardzo ładnie komponują się róże, a także jaskry. Czasami można również spotkać ciekawe połączenie goździków i gipsówki, która urozmaica wygląd bukietu. 

 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)