Dodano 2017-08-03 (komentarzy 0)

Magia bukietów ślubnych wykonanych z gipsówki

Wróć do listy artykułów

Magia bukietów ślubnych wykonanych z gipsówki

Kwiaty to nieodłączny element każdego ślubu i wesela. Bukiet kwiatów dzierży zarówno Panna Młoda jak i świadkowa. Panowie bardzo często elementy kwiatowe mają wpięte w butonierkę. Wybór odpowiednich kwiatów to zadanie bardzo trudne, dlatego warto pytać o cenne rady florysty, który podpowie nam jakie kolory będą pasować do ceremonii, oraz jak zestawić wszystkie dekoracje tak aby zachować spójność koncepcji.

Ostatni krzyk mody – bukiety z gipsówki

Dla tych, którzy nie znają się zbytnio na kwiatach, spieszę z wyjaśnieniem. Nie chodzi o żaden sztuczny materiał jak wskazuje nazwa. Gipsówka to niepozorna roślina powszechnie spotykana w polskich ogródkach inaczej zwana łyszczcem. Dekoracje ślubne wykonane z tej rośliny cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością. O ile kiedyś gipsówka była używana tylko jako dopełnienie wystroju, o tyle teraz z powodzeniem odgrywa na ślubach główną rolę.

Niezwykle wytrzymała roślina

Po za przepięknym wyglądem gipsówki, należy również podkreślić jej niesamowitą wytrzymałość. Roślina nie potrzebuje wilgoci i przez bardzo długi czas jest w stanie pięknie komponować się z wystrojonym kościołem zdobiąc ławy. Nawet najgorsze są niestraszne tej niepozornej roślinie, która na dobre zadomowiła się w modzie ślubnej.

Z czym można łączyć gipsówkę?

Gipsówka świetnie nadaje się do łączenia z innymi kwiatami przez swój niepozorny wygląd. To dobra wiadomość dla pań, które chcą swoim bukietom dodać trochę kolorytu. Z gipsówką bardzo ładnie komponują się róże, a także jaskry. Czasami można również spotkać ciekawe połączenie goździków i gipsówki, która urozmaica wygląd bukietu. 

 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę